Skocz do zawartości

Postać 3D: X-men Nori


wooka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim!

 

zaczolem robic sobie ta postac z xmenow ktoora jest tematem bitwy dwoch panow na tym forum :)

 

No i sluchajcie mam taki problem....

 

Modeluje, modeluje, wszystko idzie spoko. Chce sobie wrzucic symetrie a tu takie cos...

Dlaczego tak sie dzieje? Help!!!

 

Przed

noris.jpg

.. i po wrzuceniu symetrii:

noris%20symetry.jpg

 

Whyyyyy ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ooo Klicek wielkie danke!!! juz jest Ok!!

 

Ciesze sie ze sie narazie podoba:)

Postaram sie cos jeszcze dzis podlubac.

Przerazal mnie fakt weldowanie tego recznie:P

 

jeszcze raz dzieki

pozdrawiam :D

 

Aaha zapomnialem.

Bierzcie sie za tego Ozyrysa!!!! Cos dawno nie widzialem updejtow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uda Ci się coś jeszcze wyciągnąć z tej siatki. Topologia pozostawia dużo do życzenia. Edgeflow jest nieco przypadkowy, dużo trójkątów i n-gonów w miejscach które będą się silnie deformować, no i anatomicznie to jest to nieco dziwna buźka. Ale próbuj, próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugas. Tak miales racje ze z boxa (wyjatkowo zaczolem z kuli, tak na probe):) Ale zmylic moglo to ze usunolem srodkowa sciane..

Jedyna tak naprawde czym sie sugeruje w sposobie podelowania to film jak ktorys z forumowych panow zrobil taka malpe w 6h. a dodatkowo podgladam typologie siatki na tutorialu w 3dtotal (taki z murzynem),lecz szczerze nawet go nie przeczytalem.

 

Co do siatki to troche ja poprawilem znikaja n-gony i rozne takie ale nadal sie jeszcze w niej gubie... nie latwa ta organika...

 

OK to tyle

>> hkropinski - dzieki :)

>> empeck - To ze dziwna ta facjata to wina refki.. Moglbym ja bardziej anatomicznie poprawnie robic, ale chce zachowac ten komiksowy stajl. Wiec proboje.... dzieki za wiare:P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bugas sliczne dzieki. Niewiedzialem ze cos takiego wogole istnieje. wlasnie czegos takiego bylo mi trzeba!

Co do siaki... Ej no, vorek przyznaj ze jest duzo lepiej:PP

 

Hindus: Co do tego tutoriala... to juz pisalem wczesniej:

Jedyna tak naprawde czym sie sugeruje w sposobie podelowania to film jak ktorys z forumowych panow zrobil taka malpe w 6h. a dodatkowo podgladam typologie siatki na tutorialu w 3dtotal (taki z murzynem),lecz szczerze nawet go nie przeczytalem.

niestety ta glowa z boku wuglada fajnie, z przodu jeszcze ujdzie ,a z profilu to beznadziejnie..

Tlumacze to sobie tym ze, to gowa stylizowana wiec ma prawo dziwnie wygladac zwlaszca ze nie ma wlosow, rzes, etc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności