Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Model samochodu :D


Sof_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oto moje pierwsze podrygi z 3ds Max'em. Z zamierzenia miał to być Ferrari Maranello :)), oczywiście model pozbawiony jest jak narazie jakichkolwiek szczegółów, wyszło jednak coś takiego:

Proszę o jakieś komentarze - krytyka mile widziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe jesli bylby to twoj 5 modelik to bym tak nie mowil..ale wiem ze sam ze pierwsze modele zreguly zadko wuchodza dobrze...:p...oczywiscie nie ublizajac tobie...bo ja zanim doszłem do metody robienia w poly...to meczylem sie z roznymi dziwnymi sposobami...wiec roznie to bywa:D...powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysol, dzięki za dobre rady, właśnie zacząłem modelować Fiata i nawet całkiem fajnie wyszedł :). Jak go skończę, to może pokażę na forum. A co do tego modelu - jest taki tragiczny, bo go potem robiłem już z głowy, jak kompletnie nie pasował do blueprintów :). Fakt, że cierpliwość jest najważniejsza...

 

Aha, Szczupal - Bóg tu raczej nie pomoże, więc go nie wzywaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze siatka wcale nie jest najgorsza, a to ze widzicie tyle trujkątow, to jedynie tego wina ze kolega Sof pewnie uzywa directX jako systemu wyswietlajacego viewporty ^^, a on przed skonwertowaniem do editpoly itd lubi wyswietlc wszystko za pomoca jedynie trojkatow :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności