Skocz do zawartości

Portfolio..............Dexter....


mkdexter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Stronka była by lepsza gdyby nie te reklamy na górze...

 

Ogólnie całkiem przyjemne, może nice zbyt blade, brakuje jakiegoś wyraźnego akcentu, ale jeżeli to był Twój zamiar to ok. Ciekawie rozwiazany sysytem newsów. Wywaliłbym numerowanie miniatur w galerii, zupelnie niepotrzebne i ten text o możliwościach ktore w Tobie drzemią, jakoś tak, sam nie wiem, nie pasuje mi to. Zresztą to chyba jasne że stronka nie jest o przepisach kulinarnych ;)

 

Brakuje mi Twojego imienia i nazwiska w jakimś widocznym miejscu, może być to dlikatnie zaakcentowane ale widoczne, to jest dość ważne jeżeli szukasz zleceń.

 

Ten zielony cień od drzewka na górze nie pasuje...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

 

1. Reklamy niestety muszą być (warunki serwera - chyba, że odwiedzać mnie będzie 300 dziennie).

 

2. Zobaczę co da się zrobić z tym cieniem przy drzewku i popracuję nad wyszczególnieniem imienia i nazwiska.

 

3. Newsów raczej nie zmienię bo nie miałem pomysłu co umieścić na stronie nadającego jej dynamizmu, a pozostało mi jedynie rozwiązanie newsów.

 

4. Numerowanie stron już wcześniej chciałem wywalić ale muszę mieć chwilę by wtedy ładnie wyśrodkować miniatury.

 

5. Teksty pisałem "na kolanie" w pośpiechu więc na pewno będą jakieś zmiany.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności