Skocz do zawartości

[pojazd 3d] APC


sphinx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Oto rezultaty dzisiejszej pracy:

 

tył

 

 

 

apc.jpg

 

przód

 

apc2.jpg

 

Ma to być (jest?) mobilna wyrzutnia rakiet ziemia-ziemia. A poza tym ma fajnie wygladac ;)

 

Na dzis daje sobie przerwe, jutro postaram sie o update.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziwne te chwyty co trzymią tą rakietę i sama rakieta jest dziwna, nietypowa jest ta rura wydechowa(trochę kanciata). Gdzie to będzie miało drzwi?? Jak siępostarasz może być fajne:)

 

Pozdro:)

 

Rakieta i chwyty jutro wywalę. Robiłem je szybko i raczej niestarannie bo bylem zmeczony juz troche. Wchodzić sie do tego będzie albo przez właz od góry, albo z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka moja uwaga jesli nawet robisz cos z wyobrazni to warto sie wzorowac na juz istniejacych rozwiazaniach dzieki temu praca nabierze realizmu a przy okazji unikinesz wielu bledow w stylu "a niby jak to ma dzialac". Pilnuj siatki bo widac w niej sporo bledow szczegolnie w przedniej czesci...

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update.

Postanowiłem wywalić głowny kształt transportera, zrobie go od nowa, bo na stary za szybko nadalem chamfer i strasznie trudno sie go modyfikowalo. Zostawilem drabinke i pare innych rzeczy. W miedzyczasie wykonalem opony ze zbrojoną felga.

 

opony.jpg

 

Chcę wiedzieć tylko jedno - fajne, czy nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow update! (Damn, I'm fast... ;]

 

apc5.jpg

 

Dodalem gustowny spychacz z przodu i zapasowa opone, wszak na wojnie latwo zlapac flaka. Z tylu zrobilem wglebienie na kabine dla zalogi, ktora pokaze przy nastepnym update'cie (mam zamiar dorobic lawki itp.) Gdy skoncze z modelowaniem zajme sie oteksturoaniem (pustynny kamuflaz) i kompozycja swiatel (mam zamiar dac do srodka zielona poswiate wychodzaca przez otwory, poza tym glowne swiatla z przodu. O scenie jeszcze nie mysle, ale bedzie to albo jakies pobojowisko, albo garaz czy cos w tym stylu.

 

Aha no i zmieniam nazwe topica na apc, bo rakiet juz nie bedzie ;)

 

Pozdrawiam

PS:

Moze by ktos cos powiedzial? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos z tego byc... bedziesz musial duuuuzooo detali porobic.

jak narazie wykombinuj inne mocowanie spychacza (najlepiej po bokach na jakichs zawiasach) coby mozna bylo tym pod gorke podjechac ;) no i widze jakis bug tam Ci sie pojawil przed przednim kolem :|

jak narazie to tyle wiec powodzenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

No ciekawa praca. Jednak wygląda mi to bardziej na jakiś pojazd policji do rozganiania kibiców niż na wóz bojowy z prawdziwego zdarzenia. Najbardziej razi ten za nisko obniżony spód takie pojazdy mają bardzo wysoko spód, spychacz na wojnie ? przy samochodzie o wadze do 1 ton ?, to co on zepchnie? Chyba ludzi z drogi bo nic innego nie da rady, tak na dobrą sprawę to nie montuje się spychaczy na pojazdach. Nie kombinuj z wysokością pojazdu tylko podnieś dół, bo i tak cały pojazd wysoki dość. Coś mały ten samochodzik, jedno miejsce z przodu dla kierowcy. Najpierw powinieneś zaplanować do czego na konkretnie służyć pojazd w jakich warunkach walczyć i dopiero potem go projektować. Co do opon to zostaw tą drugą, zapasowe koło na dachu? Ja uważam że prędzej ono tam długo nie poleży sprawne, tak na dobrą sprawę to takie pojazdy mają pompowanie kół, że gdy zrobi się dziurka w kole to koło jest na bieżąco pompowane, zazwyczaj jest to do 12 dziur w jednym kole i nie ma spadku ciśnienia. Ogólnie pracka dobra i mnie się podoba, pracuj dalej!.

 

 

Pozdrawiam i Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności