Skocz do zawartości

[scena] kuchnia, jadalnia


mtdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto moje ostatnie wypociny. Wszystko robione w 3dsmax7 + Vray. Jeśli chodzi o kuchnię to wszystko wyszło inaczej niż miało, chciałem uzyskac inny klimat, ale po prostu nie wychodziło. Moje umiejętności nie są jeszcze zbyt wysokie, dlatego walczyłem kilka dni z oświetleniem głównie (kuchni) i materiałami, no i wyszło to co widać. Z jadalni jestem troszkę bardziej zadowolony. Zdaję sobie sprawę że jest zapewne sporo błędów, ale poprawek raczej wnosić nie będę (mam dość).

Pozdrawiam i czekam na jakąkolwiek krytykę.

 

Linki do prac:

jadalnia

 

brzydka kuchnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam.

leci: rozklad swiatla mi sie podoba,moje oko choc nie doswiadczone, zwyczajnie to widzi;)

-pustka:-brak wykonczen,nie technicznych, a dekoracyjnych, np listwy przypodlogowe

-brak jakis półki, lampki ect

-serwetki(?) pod talerze troche grube i plastelinowe

-kwiatki, konkertnie lodygi...jakby sprezynowaly,no nie wiem jak to nazwac...czuje jakby byly strasznie napiete

-ogolnie bradzo ladnie ale brak kilku detali powoduje ze odbiór koncowy leci w dol ale wcale nisko:)

-no i daj wieksza rozdzialke co by mozna sie bylo przygladnac blizej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kedzior - co do wykończeń to zdaję sobie z tego sprawę, brak listew na przykład zauważylem dość późno :) Większej rozdziałki niż 1024x768 (do których masz linki) nie przewiduję.

 

Matrix - co do shaderów to miała być stal (polerowana czy cuś) albo ciemniejsze aluminium ale nie potrafiłem osiągnąć takiego efektu. Dopiero pod koniec prac zacząłem uczyć się shellac'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności