Skocz do zawartości

Animacja: scenraiusz glupi


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to zeby rozpoczac sagę przydatynch scneariuszy na rozne animacje dla ludzi. Wiec watek polega na tym aby forumowicze tutaj dawali jakies swoje propozycje na roznego typu animacje. Nie chodzi o to zeby wymyslec najglupszy scenariusz, tylko o jakis taki ktory sie przyda komus w realizaci jakiegos projektu a zarazem byl z jakims dobrym pomyslem i prostym w realizacji. Po raz kolejny "czyli" chodzi o minimalistyczne jakies przeslanie bez glepszego sensu. Byc moze ktos wykozysta wasz pomysl a zarazem staniecie sie wspoltworca danej animacji.

 

ogołem:

 

Dawajta pomysly na historie jakas "niby zabawna" pozbawiona glebszego sensu bo u nas cos cienko z tym na forum. Napewno sie to komus przyda

 

ps. Do admina jezeli watek nie pasi to prosze skreslic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra wrzucam cos bo czlek nie samym slowem zyje. Jest to filmik ktory powstal jakos 2 lata temu, prawdopodbnie jest to jeden z naj glupszych pomyslow jakie zrealizoalem, ale moze sie stanie inspiracja dla kogos zeby cos napisac. Filmik swiatla dziennego jeszcze nie ujzal...wiec mozna powiedziec ze to jest swoista preemiera tego arcydziela

 

http://www.acpik.com.pl/super-oko/autoprezentacja.avi (14megasow)

 

Czy jest ktos kto przebije te cudenko?????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawde mowiac to ja nie cierpie na brak pomyslow jezeli chodzi o animacje, mam ich az za nadczo..i nie wiem dlaczego rozpoczalem ten watek.. prawdopodobnie z glebokiego stanu upojenia..ale tak prawde mowiac to chyba ciezko znalezc jakis dobry scenariusz ktory mozna by bylo wpasowac w jakas krutka animacje bez glebokiego przeslania ale za to z dobrym dowcipem. Ale z drugiej strony nigdy nie szukalem wiec nie wiem dokonca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie Twoja animacja podobała. Zrobiła na mnie jakies niepozytywne, oblesne wrazenie - a chodzi przecierz o emocje - najgorsza jest obojetnosc. Tez jakos niechetnie patrze na parowki - co jest dowodem ze odebralem to głebiej, niz początkowo przypuszczałem . I o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scenariusz: Gracz przywiązuje się do swojej postaci w grze na tyle, ze kulka którą dostał w CS-ie "wylatuje" z monitora i mija go o włos :D

 

w roli głównej: Domaz

 

muzyka: Iron Maiden - Aces High (wielkie dziex - Cookie!)

 

http://rapidshare.de/files/4206653/cs1_3_.avi.html

 

PS: to moja pierwsza pracka w After Effects :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze to co wymysliles mozna z tego fajny efekt zrobic moze nie koniecznie..kulka wylatuje...ale mozna zrobic taki efekcik ze np. Ktos pracuje na kompie i wlasnie robi sobie w maxie jakas animacje postaci...nagle reka zbliza sie (w viewporcie - wire ) do ekranu i wychodzi z niego powoli a ekran staje sie plazma :) heh moze wyjsc z tego nawet fajniutki taki FX do swojej CVleczki. No i nawet to nie jest skomplikowane do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności