Skocz do zawartości

[scena] Cuisine


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troszkę puste:) te krzeszła trochę dziwne, czemu one mają dodatkową parę nóg. Czy render robiłeś za pomocą Maxwella?? Jeżeli tak to powiedz jak się zapisuje wyrenderowany obraz. Bo mam Maxwella ale nie wiem jak się zapisuje obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj według mnie to jeszcze duzo pracy, począwszy od modeli a skończywszy na oświetleniu i texturach. Bardzo dziwnie wyglądają krzesła z tymi "wyrostami" jak to MaGuu określił, blat stołu jest za cieńki, framuga od wejscia jest za wąska, na kafelkach przydałoby sie jakies rozmycie i bump, murowany blat z tyłu lewituje. o oświetleniu nie pisze bo to w końcu wip a więc będziesz napewno jeszcze nad tym siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrosty jak to nazywacie to taki mój wybryk, w finale nie będzie tego :]

bogoo, obraz możesz zapisać w >opcje rendera>mxi czy img sequence, nie mam teraz maxa włączonego ale napewno znajdziesz, wierzę w ciebie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(1) Dziwne krzesla. Mozesz pokazac oryginal?

(2) Kolorystyka bardzo mdla. Czulbym sie obco w takim pomieszczeniu.

(3) Na jak grubej sciance stoi ten blat? Wyglada dosc licho.

(4) Ziarno. Czasami sie przydaje, ale tu raczej nie spelnia swojego zadania prawidlowo.

(5) Krzeslo z prawej wyglada jak by lewitowalo.

(6) Kadr chyba troche za plaski, ale na tym sie nie znam, wiec to tylko moja opinia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeav jakoś tak pustawo wtej kuchni ale narzie nawet fajnie tylko przeszkadza mi mapowanie tego eee blatu, chodzi mi mianowicie, ze po bokach wygląta to jakoś tak nie naturalnie, daj tam inną texture albo tylko jakiś shader i jak dla mnie bedzie spox, Fajny jest za to material skury tych siedzonek, bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności