Skocz do zawartości

Postać 3D: Assault Droid


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki Loozack,fajny tutek...kiedys w Mayce tez cos takiedo zrobie...trzeba tylko byc twardym a nie miętkim:) dzieki wogole za wsparcie duchowe powoli wszystko sie jakos toczy:)..

A teraz update...robota zriggowalem,wstępnie zanimowałem ale niestety jak narazie nie mam zadnego konta zeby avika zamiescic...ale za to zrobilem render 6 klatek i tak to posklejalem zeby z grubsza widać było zarys wstawania robota...

 

http://i.1asphost.com/sharpstudios/AssaultDroid/AssaultDroid1.jpg

 

 

[Wyedytowany dnia 26-6-2004 > Sharp]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ! Extra. Tylko widze, ze od dawna nikt sie nie odzywal :/. Czyzbys na wakacje wyjechal ? Projekcik jak najbardziej oryginalny :P. Heh. Tez bym tak chcial [ narazie jestem poczatkujacy ;). Czekam na updaty. Trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho...widze metr kurzu ,no nieładnie z mojej strony ale jakos tak wyszlo:)..pewnie wszyscy mysla ze cos tu zdechło ale ja ciagle cos tam powoli skrobie. Przedstawiam wam 20-sekundowy tescik trzech robotow ,model uznaje juz za skonczony ,tak jak i ich animacje i textury, problem jednak w tym ze te dwie ostatnie rzeczy trzeba odpowiednio zróżnicować, przynajmniej na blizszych ujeciach roboty musza miec rożne textury a do tego ich animacja nie moze byc identyczna,bedzie z tym sporo roboty no ale jestem na to gotow,hehe...zamierzam teraz jeszcze troche pobawic sie w tekstury, potem przystapie do animatica,ktory bedzie trzeba bardzo dokladnie opracowac zeby potem płaczu nie bylo ze cos tam sie nie zgadza (ujęcie ktore robie bedzie trwac okolo 18 sek ale to będzie bardzo dłługie 18 sekund:) )

Acha..i jeszcze jedno,zeby nie bylo ze przez ten caly czas robilem tylko tego droida,w miedzyczasie zrobilem calego AT-AT oraz (nie kompletny jeszcze) taki pojazd mojego design'u...w swoim czasie wam pokaze:) A do kompletnej sceny potrzeba mi jeszcze dwoch pojazdow i caly enviroment,hehe wiec troche jeszcze sie to porobi..zwlaszcza ze studia zabieraja mi duzo czasu...

 

A oto link (3.1Mb ,divx 5.1.1) : http://sharp.inten.pl/sharp/AD1.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że nadal nad tym pracujesz :) tylko po obejrzeniu tej animacji mam wrażenie, że te droidy są zbyt lekkie (takie sprawiają wrażenie) i dlaczego tak wolno wstają i sięgają po broń ? całość w sumie wygląda jak w zwolnionym tempie... ale to pewnie dopiero testy ;)

 

pozdrawiam

 

P.S. pokaż AT-AT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...no w sumie możnaby je przyspieszyc, jednak dla urozmaicenia zrobie ,że niektore oddziały beda wstawac wolniej a niektore szybciej-mysle ze takie rozwiazanie bedzie dobre.Co to lekkosci to sam nie wiem hehe,mi tam sie wmiare cięzkie wydają:)

 

a AT-AT pózniej będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności