Skocz do zawartości

Owady : Swords Dancer [zawieszone]


mORPH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy robisz poly modelling, ale pewnie tak. Więc ja bym proponował tak: od nowa szyję i tułów. Niech kształt zostanie, bo do niego nic nie mam, tylko chodzi mi o łączenie szyi i tułowia. Zrób tak: weź kilka ( ze 4) polygony z dołu głowy lekko z tyłu i extruduj (beveluj) je odpowiednio. Aby uzyskać ostrzejsze krawędzie odpowiednio zmniejszaj odległość kolejnych krawędzi, aby zaokrąglić - zwiększaj. Twój kształt nabierze odpowiedniej \"organiczności\". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mORPH wiesz, jak tak patrzę na Twój temat to jakieś takie nieodparte skojarzenie z jakimś takim zileonym Pokemonem mi się nasów (nazwy nie pamietam, ale też miał takie mieczowate przednie odnóża), może skołuj sobie jego rysunek to Ci świetnie za ogólny model posłóży, bo naprawdę do Twoich opisów świetnie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokemon nazywa się Scyther i tak jak wszystkie jest trochę schematyczny. Moim zdaniem wygląda jednak nieźle (zwłąszcza górna część, bo nogi i odwłok są trochę nie trafione). Trochę pracy, dorzucić szczegółów i będziesz miał świetnego owada w klimacie swors dancer. Jak chcesz to mogę Ci jeszcze wysłać te obrazki w wyższej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

 

kOWALSKI:

 

Nie takie glupie na jakie wyglada :D

 

Zrobie na pewno takie nogi jak ma ten zielony ale na pewno beda inne skrzydla i miecze. POmysle nad tulowiem. Thx z aobrazki :D

 

yano :

 

Ja nie robie konika polnego tylko cos zupelnie innego.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra narazie to byloby na tyle.

 

ja jutro rano wyjezdzam do Niemiec i chcialem sie z wami wszystkimi pozegnac. :D

 

30. Lipca wieczorkiem jestem z powrotem, 1 Sierpnia klejne Update i wSierpniu zamierzam podgonic stracony czas :D

 

Wszystkim zycze milych wakacji i powodzenia w bitwie, sam zamierzam sie oddac lekturze czasopism i ksiag 3d na plazy :D

 

p.s ODPOCZNIJCIE W WAKACJA OD TYCH KOPMUTEROW!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POnawiam prosbe o zdjecia referencyjne faraonow egipskich (najlepiej kleopatry).

 

A poki co maly Update. Mam nadzieje ze sprzet wytrzymy bo moj FX 5600 lub 5900 ( moze sie uda [jupi]) dojesdzie dopiero w polowie sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..polaczenie glowy z tulowiem moglbys poprawic bo wyglada jakby ta glowa byla wbita w tulow :) i czy te nogi nie powinny sie zginac w polowie? dorob cos na styl kolana :) bedzie mial ten roboRobal jakies \"rece\" ? zycze powodzenia w dalszej pracy :)

-pozdrawiam, Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Robale bedzie mial cos na ksztal \"mieczy\" no a kolana postaram sie dorobic. Teraz pracuje nad tlem. Moze jakas jaskinia. Gniazdo Coleoptrat i on bedzie je z powietrza atakowal. Ciagle mam wrazenie ogladajac inne robaki ze chyba troszke przegiolem albo jednak to nie byl dobry pomysl :( . No jaks koncze tlo wrzuce render i ciagle nie wiem jak ugrysc Coleoptrate.. :( Ona musi wygladac baaardzo relanie (model) teksturka bedzie taka klimatryczna. Za wszelkie porady i konstruktywne krytyki txh i prosze o jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam jush dosyc modelowania tej coleoparty po raz 8 i i tak nie wyjdzie.

 

Dobra jako ze ktos musi ja zastapic bedzie to pajaczk. Chyba ze Moderatorzy pozwola to moze Skorpion, bardzo bym chcial takiego zrobic. A jak nie to jakic pajaczek w stylu czarnej wdowy. Wiem ze to malo orginalne ale juz mam doyc modleowania tamtej ochydy bez skutku. Narazie zabieram sie do szukania referencji i czekam na decyzje moderatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz pracka ze Sword Dancerme ulegla uszkodzeniu, a jako ze w takiej sytuacji nie mam czasu na zabieranie sie za naprawe, zrobiec cos mniej pracochlonnego. Ale to w nowym topicu. Prosilbym jednak moderatorow aby nie zakylai tego topicu bo nie wiem czy do niego nie wroce jak naprawie. Jesli jest to mozliwe prosze o nie zamykanie topicu.

 

Thx za commenty i krytyke zapraszam do nowej bitwy:

 

Moja nowa bitwa:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=5755&page=1#pid63306

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności