Skocz do zawartości

Mouse painting


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

I bynajmniej nie chodzi tu o rysowanie myszy :] Odrzuccie swe tablety i chodzcie do mnie! xD Zatem, otwieramy topik poswiecony pracom robionym mysza. Pracom pelnometrazowym jak i speedom. Wszystko robimy mysza i nie oszukujemy :]

 

Do dziela dzieci! :D O przyklejenie topiku nie prosze, bo nie wiem, czy zainteresowanie bedzie odpowiednie :]

 

Na poczatek idzie moj kilknastominutowy spid :]

 

 

 

untitled1copy8tw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to wrzucam tego speed'zika w paincie :D tak dla smiechu zeby nie bylo za powaznie :PP oczywiscie moge wykasowac jak bedziecie uwazac to za "kompletny gniot" bo sam sie zastanawiam czy tego nie usunac

wulkan8nn.jpg

 

pozdro :D

 

ps. Arturros byles na koncercie Jarre'a ze stocznie malasz?

 

ps2 :D - Chyba nie musze wsadzac jeziorka i gorek (The lake in The fog, The Valley)

 

ps3. PAINT TO TAKIE CZASOCHLONNE NARZEDZIE ZE GLOWA MALA . NIE MOZNA SOBIE POZWOLIC NA SWOBODNE MIESZANIE KOLOROW (ZAJMUJE TO TYLE CZASU ZE.....ahh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! zgadzam się. poza tym, niektórzy chyba specjalnie przesiądą się na chwilę na mychę, aby coś tu wrzucić. dla mnie to strata czasu, zabawa w takie pierdoły, ale to już sprawa tych co to robić będą. myślę, że wystarczy info, że obrazek jest mychą zrobiony. a może tak forum na open XL, XXL, wacom, itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojade po Amrunie, bo jest starym userem i licze sie z jego zdaniem. Ale Wy - grim666 i papacos... stfu poprostu. Sie nie podoba to nie wchodzcie i juz =]

 

Amrun - proble w tym, ze prace robione mysza bardzo szybko sie gubia w natloku innych. Tutaj wszystkie sa razem. Nie musza byc nowe - wazne zeby ludzie powrzucali linki i zeby nowi mogli zobaczyc, co z mysza mozna zrobic :]

 

Belial, jak jest mysza robione to mozna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, no tak zapomniałem racje ma nie ten kto ma argumenty, ale kto starszy...hej master jesteś moim góru - masz 605 postów! z Amrunem też liczyć sie nie musisz, możesz traktować o jak szmate, ma 3 razy mnie postów, to co sie bedziesz?

hehehehehehe...nic innego jak oznaka słabości...biedaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....i pojechali nam po Deusie

 

hmm... może będzie z tego rekomendacja ;)

 

 

- A już tak serio, Vader i Grim coście się dowalili do Deusa, on sobie zażartował w sposób który wszyscy starsi bywalcy forum rozumieją, a wy wyskakujecie nie kojarząc tematu - panowie, to nie piaskownica nie musicie obrzucać się piaskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to ja sam sie zastanawiam czy przyklejac watek czy nie ;/ Trudno zdecydowac bo widzisz jesli namalujesz cos ekstra myszka i wrzucisz to we wlasnym watku dluzej bedzie sie trzymac na "topie" a jesli wrzucisz to tutaj zaraz odejdzie w "sina dal" . Zwroc uwage jak jest w watku "Speed Painting" tam wrzucisz i minie chwilka a twoj speedziek juz jest daleko,a wszystko z powodu natłoku postow . Wiec tu moze byc podobnie wrzucisz i praca zostanie ominieta i zapomniana ;] wiec sory ale dla mnie watek tez jest taki niezbyt niezbyt...

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak mysz no to mysz, kilka prac ktorych tu nie bylo nigdy, juz troche maja na koncie wszytskie powstaly po roz... sie tabletu wszytsko mysza :)

 

 

monster

monster.jpg

 

pharaoh

pharaoh.jpg

 

unreal vision

unreal_vision.jpg

 

 

tu maly wyjatek bo praca zaczeta z pentagramem (postac) ale skonczona (cala scena) mysza... [ ukłon dla Tigera :) bo mnie natchnol na chinszczyzne swoim gardenem :) ]

 

butterfly

butterfly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo nie będziemy tu dyskutować ale mnie sie pomysł bardz podoba a Vader i Grim wg standardowej procedury - bujajcie garba - Deus bije was 100kroć na głowe i na dodatek jesteście krócej na forum - co wy za głupoty pieprzycie ? sprzeciw Amruna da sie zrozumieć ale wasze zdanie...

 

slizgi - z całym szacunkiem jesli to myszka to powala !! :o

 

i niewatpliwie slizgi zostaje krolem myszek;]
do czasu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus- nie kumam czym sie różni amrun od grima czy vadera? iloscia postow na forum? to prawda ze z tego co zauwazylem to amrun wybija sie ponad ich dwoch co do jakosci pracek itp. ale to nie powod zeby nie liczyc sie z ich zdaniem. kazde zdanie jest wazne. a forum jest po to aby wypowiadac swoje opinie;) chociaz akruta tutaj sie znimi nie zgodze bo mi sie ten dzial podoba;D mimo tego ze nie namaluje juz nigdy wiecej nic myszka:D bo po to mam tablet. (chyba ze sie spruje i zepsuje:D )

[tylko sie nie obrazaj na mnie wypowiedzialem swoja opinie:] ]

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE WOW dla slizgiego !!! hhe pracki z klimatem - WODA, OGIEN, SNIEG no i nie pasujaca do calosci chinszczyzna . heh ALe nie mowie przez to ze jest zla :D Wszystkie sa naprawde ekstra . Super wyczucie kolorku

powodzenia

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....i pojechali nam po Deusie

 

hmm... może będzie z tego rekomendacja ;)

 

 

- A już tak serio, Vader i Grim coście się dowalili do Deusa, on sobie zażartował w sposób który wszyscy starsi bywalcy forum rozumieją, a wy wyskakujecie nie kojarząc tematu - panowie, to nie piaskownica nie musicie obrzucać się piaskiem.

Razor nie probuj obracać kota ogonem! Deus w oczywisty sposób się wygłupił (potem w ślad za nim bezmyślnie poszedł hindus, powtarzając jego słowa jak papuga). Teraz prubuje nieudolnie odeprzeć falę argumentów, ale że brakuje mu własnych, wyzywa każdego od idiotów. No jasne, tak jest najłatwiej - 'nie zgadzasz sie ze mną, to znaczy ze jesteś gupi! ' hehhe...rozczulające. Wstyd Deus - nie kompromituj sie już.

A wracając do meritum, to wątek ten jest również bez sensu z tego powodu, że za chwile zrobi się tu gigantyczny śmietnik. Nie pierwszy zresztą bo mamy juz kilka śmietników w postaci 'speed painting' czy 'speed modeling'. Zresztą już ktoś pisał o tym aspekcie;)

 

arturros dzieki za wsparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus w oczywisty sposób się wygłupił (potem w ślad za nim bezmyślnie poszedł hindus' date=' powtarzając jego słowa jak papuga)[/quote']

huh? odnosze małe wrażenie że kto inny tutaj zaczął powtarzać jak papuga:

1. http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=280559&postcount=13

2. http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=280564&postcount=14

3. http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=280664&postcount=15

z czego ostatni post - notabene Twój Papa jest chyba najmniej treściwym postem jaki brał udział w tej dyskusji.

zaś wyzywki i pusta gadanina o ilości postów to jest dziecinada. masz jakiś sprzeciw wyraź go raz a dobrze a potem nie udzielaj się więcej jeśli ci to nie pasuje.

 

i jeszcze jedno:

bo mamy juz kilka śmietników

no to jeśli prace forumowiczów nazywasz śmieciami to masz ode mnie krzyżyk na drogę. oficjalnie powiem: znajdź sobie inne forum gdzie będziesz adminem, modem i userem jednocześnie.

adios amigo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety czytaj uważnie i wyciągaj wnioski...i podyskutujmy w końcu o sensie tworzenia takiego działu, a nie o tym co kto napisał.

 

co do śmietnika to oczywiście, żle mnie zrozumiałeś. chodziło mi tylko o to co Caspikowi:

generalnie to ja sam sie zastanawiam czy przyklejac watek czy nie ;/ Trudno zdecydowac bo widzisz jesli namalujesz cos ekstra myszka i wrzucisz to we wlasnym watku dluzej bedzie sie trzymac na "topie" a jesli wrzucisz to tutaj zaraz odejdzie w "sina dal" . Zwroc uwage jak jest w watku "Speed Painting" tam wrzucisz i minie chwilka a twoj speedziek juz jest daleko,a wszystko z powodu natłoku postow . Wiec tu moze byc podobnie wrzucisz i praca zostanie ominieta i zapomniana ;] wiec sory ale dla mnie watek tez jest taki niezbyt niezbyt...

 

pzdro

nie sądzisz chyba, że wyrazałbym się o pracach forumowiczów jako nadających sie do śmietnika? Już w ogóle nie wyrażam sie krytycznie o pracach tutaj zamieszczanych, bo za to grozi lincz, a w najlepsszym wypadku obrzucenie błotem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papa: czytam uważnie. nawet bardzo uważnie. nie ma sensu gadać o tym czy jest to potrzebne czy nie. z mojego punktu widzenia bardzo wiele rzeczy jest nie potrzebnych, ale sama nawet prośba wyrzucenia czegokolwiek spotkałaby się z gwałtownym protestem. tak samo jest tutaj: nie pasuje ci ten wątek: po prostu go omiń i przeglądaj co innego. sensem istnienia tegoż wątku jest możliwość pokazania wszystkim, że nawet mychą możn tworzyć piekne obrazki. zaś naturalna śmierć obrazków w takich wątkach istnieje również na cgtalk.com czy evermotion 3dluvr i nikt i nic tego nie zmieni.

dla mnie jest to pusta gadanina nie wnosząca nic nowego. powróćmy lepiej do swoich myszek czy tabletów i zajmijmy się wreszciem czymś pożytecznym a nie gadaniem pierdół!!

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzywa każdego od idiotów

 

 

5.gif5.gif5.gif5.gif5.gif5.gif5.gif

 

nie chce mowic, kto pierwszy zaczal obrazac innych :D Zreszta, co ja bede sie tlumaczyl przed noobem. EOT i wiecej nie czytam Twoich postow bo szkoda czasu poprostu.

 

Amrun - coz, przeciez to normalne na tym forum ze noob wpada i chce od razu byc mega uznanym gosciem - dlatego lapia sie za wszystko za co sie da. Miales przyklad ze swoim topikiem w bitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Deus dobra opinia :) nie ma to jak skandalisci :), po to jest forum zeby byly nowe dzialy, a jak komus sie nie podoba to czytac nie musi, nikt nikogo nie zmusza

 

Leleń - laduje wszystko co bylo robione mysza (w mniejszej lub wiekszej czesci jesli nie w 100%) nie wazny soft :)

 

pozdrawim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slizgi - naprawde wymiatasz ta mysza :P Myslalem, ze poziom prac bedzie nizszy, ale idea topiku sprawdza sie niesamowicie dobrze. Oby tak dalej :D

 

 

no i tu moje dawne wypociny a konkurs hl2 :> Wtedy jeszcze nie wiedzialem jak dokladnie wyglada Antlion xD

 

 

94ik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ten dragonik 2 miejsce na imprezie demoscenowej w republice czeskiej na marsat2005, ale to tak dla zainteresownych ;-)

 

łooo qurde Deus, zaje... to wyszlo.... kolor mi sie bardzo widzi, p.s. myslem ze koles ma glany ale inny wzorek na podeszwie dojrzalem w jak se zooomnolem :) hehe:), a tak apropos texturki uzywane czy tak wypiesciles fakture w digitalu.p :)??

 

kome - buehehehehehe dzieki za poprawe humoru, bede miec mily wieczu r :) THX meeen:)

 

pozdr all:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...smoczek mi sie podoba...a jak na myszke to jest dobry i pomysl tez ciekawy tylko szkoda ze chumry sa takie dziwne tzn..ze ukladaja sie w ksztalcie litery v...zamiast isc poziomo do plaszczyzny ziemi..:)

 

ps. powiem wam tak..przejzalem sobie od poczatku watek i tak troche poczytalem...i stwierdzam ze nie wszyscy maja tablety itp rzeczy...wiec watek jak najbardziej sie przyda..a ci co sa przeciw poprostu niech nie wchodza proste...watek jest bardzo potrzebny bo pokazuje ze forum sie rozsrasta i daje coraz to nowe mozliwosci co jest bardzo fajne i cenne...i mi sie podoba..nie rozumiem tych co cos do niego maja:)

 

pozdrawiam a wszczegolnosci deusa za zalozenie watku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności