Skocz do zawartości

Nadruk na CD - szukam programu


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

 

... Nie wiedziałem gdzie o tym dyskutować więc skierowałeś się tu ... Poszukuje programu do projektowania nadruku na CD, wiem, że tego troche jest (http://www.google.pl :rolleyes: ) - ale ja sądzę, że są na tym forum osoby obeznane z tematem i mogę polecić naprawde dobry programik który sami przetestowali i wiedzą, że jest dobry - innymi słowy - jakie polecacie? ...

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3ds max? Nie wiem czy się rozumiemy ... grafike to sobie bez problemu zrobie ... chodzi mi o program który - mówiąc łopatologicznie stworzy mi jako pusty obiekt widok płyty CD widziany z góry na którym sobie robie grafikę ... wiem, że Nero coś takiego ma i już kiedyś na tym pracowałem - jednak program działał mi na nerwach ... pamiętam, że wtedy pobrałem triala jakiegoś programu (nie pamiętam nazwy) i był on bardzo zaawansowany (mase opcji co do tworzenia własnej grafiki i edycji inportowanej) ... ale wiem też, że takich programów jest troche dla tego może jakiś znawca mógłby coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakiś program wektorowy ? Corel na przykład, bardzo fajnie się robi takie rzeczy, mierzysz płytkę, rysujesz sobie 2 okręgi odpowiadające jej kształtowi (w skali 1:1), robisz spady na wszelki wypadek i już :) masz szablonik gotowy, na to nakładasz grafikę, drukujesz, wycinasz i zrobione.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakiś program wektorowy ? Corel na przykład, bardzo fajnie się robi takie rzeczy, mierzysz płytkę, rysujesz sobie 2 okręgi odpowiadające jej kształtowi (w skali 1:1), robisz spady na wszelki wypadek i już :) masz szablonik gotowy, na to nakładasz grafikę, drukujesz, wycinasz i zrobione.

 

Pozdrawiam

 

Właśnie otrzymałem em@ilem dokładniejsze informacje ... ma być to projekt dla drukarni która bedzie to drukowała metodą sitodruku ... dobra ... ide googlować informacje ... bo prawde mówiąc nie wiem dokładnie jakich zasad mam się trzymać przy tworzeniu grafiki. Ktoś tu się w ogóle zna na tej technice w kontekście nadruków na CD? Chętnie bym sobie porozmawiał na gg o tym ...

 

pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sito ? no to corel ak znalazł, muszisz się tylko dowiedzieć jakiej dokładnie średnicy mają być te nadruki, jakie zrobić sapdy itp. i spokojnie będziesz mógł to wydłubać w corelku. Musisz tylko paimętać o ograniczeniach jakie daje sitodruk: żadnych przejść tonalnych (same pełne kolory) zakaz używania bardzo cienkich linii i małych czcionek (chyba od 6 p.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności