Skocz do zawartości

slejny i samochud!!!!


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

pomocy siedze cały dzien nad tym nie mam talentu ale upośledzony podobno nie jestem :/ mam 20 róznych trutorjali jak ztworzyc auto tworze 2 boxy umieszczam rzuty na nich ale jak mam odrysowywywać ?? to link z mojim polem pracy dość prowizoryczne ale niech ktoś mi pokaże jak to trzeba zrobić tzn chodzi mi o sam początek pozdrawiam http://strony.aster.pl/tribal/auto2.max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak by co to mój mail [email protected]

 

ostatnio to chyba kazdy chce korepetycji

 

co raz to widze , potrzebuje pomocy jak co to gg: 8431684 a mail : [email protected]

 

to nei o to tu chodzi , i tak ci nikt nie napisze (forum jest po to zeby tu toczyc dyskusje a nie korespondensja na maila)

 

popatrz w necie , tego jest wiecej niz haseł w PWN , na glownej stronie masz dział tutoriale , przejzyj wszystkie , nie wazne czy to bedzie kobieta, samochod czy jakis inny obiekt , to nie o to chodzi zeby było pieknie ladnie tylko zrobic cos co skączysz ,

 

w helpie maxa jest caly kurs od zera , zaczyna sie od klikania w ikonki a konczy na kompleksowym budowaniu sceny i animacji i radze od tego zacząc , od tego co jest dołączone do softu w ktorym pracujesz

 

nie nie chce slyszec ze nie znasz angielskiego bo czas sie nauczyc , slownik w reke i do roboty

 

nie wiem chyba robie za proroka bo juz nie pierwszy raz to pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysle wam scenke ale niech mi ja ktos oteksturuje, i niech jeszcze ktos dorobi do boxa w scenie zajebczy samochod, najlepiej stuningowny, ale tak zebym ja decydowal co tam tuningowac, no i jeszcze akcja cos ja w matrixie, no i jeszcze miecze swietlne hmmm oczywiscie wszystko przy zajebczej muzyce, no i wszystko w stilku. Zaznaczam ze nie znam angielskiego. Moj imejl [email protected] Prosze niech mi ktos pomoze.

 

Btw: kiedy w regulaminie pojawi sie haslo o zakazie umieszczania linkow do scen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności