Skocz do zawartości

Postać 3D: Gdzie ja jadę


Adam Zimirski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

429 h ? jak, w czym, na czym ? :] od siebie dodam jeszcze "dlaczego?"

anatomia rzeczywiscie nie-za-super ;p twarz rowniez. niektore rysy przypominaja raczej kobiete. wlosy sa jakies niesamowicie dziwaczne :D jak je robiles? moze przez nie czas renderingu? chociaz nie! 20 dni to napewno nie przez wlosy :]

napisz cos wiecej o samej scence. moze za te 429 dostaniesz jakas nagrode :D bo jeszcze sie nie spotkalem z takim czasem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeeen, to ty naprawdę wymiatasz. Słyszałeś o takim plugu, jak np. shag fur albo shag hair? miałbys czas renderu znacznie krótszy, a efekt znacznie lepszy Ale masz u mnie + za cierpliwość.

Ile to miało łącznie poly, razem z włosami?

Poza tym drażni mnie ziarno. I jeszcze jedno: mam wrażenie, że tekstura skóry jak żywcem wycięta ze słabej jakości plakatu jakiegoś strongmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takim sprzecie to powinno wymieść! Wedlug mnie tyle czasu właśnie liczy maksowy light tracer i depth... obliczania są strasznie wolne w porównaniu do innych rendererów. Wyrenderuj to samo w jakimś V-rayu to myśle ze czas skróci sie o połowe ponad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie strasznie klimacik pracy, podejżewam ze takiego nie uzyska sie dodatkowymi renderami ( nie ma jak oldschool :P ) chociaż nie śmię twierdzić, ze np vray nie jest lepszy :) Troszke proporcje nie teges ( zwerzenie szyi) Ale klimacik jest soooper :) Moze też cienie powinny być mocniejsze

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie da się tyle renderować ;]

jakiś bład w druku.

pracaj jak praca, chociaż się łądnie nazywa to nie przedstawia nic i raczej dobierałeś temat do pracy a nie na odwrót. Brakuje czegoś co zdziwiłoby oglądającego, brak koszuli to jeszcze nic dziwnego w pkp;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaj!

moglbys jeszcze raz wyraznie napisac jak dlugo to sie renderowalo?

juz pomijajc programowe sprawy no to ja bym dziesiec razy pomyslal ze cos sie zawiesilo. nie mowiac o tym ze bez komapa nie przezylbym tak dlugo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności