Skocz do zawartości

Pojazd 3D: MLRS samobiezna wyrzutnia rakietowa


Seba711

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow, zapowiada się naprawdę fajnie. bardzo dużo detali. ile to już ma poly? i czy Twój komp udźwignie całość, gdy jeszcze dodasz gąsienice i inne drobiazgi?

ciekawe jak jeszcze sobie poradzisz z materiałami, bo wiele osób na tym etapie spieprza prackę. no ale życzę Ci powodzenia, bo temat naprawdę mi się podoba. Niby pojazd, ale nie-auto i w dodatku wojskowe motywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, zapowiada się naprawdę fajnie. bardzo dużo detali. ile to już ma poly? i czy Twój komp udźwignie całość, gdy jeszcze dodasz gąsienice i inne drobiazgi?

ciekawe jak jeszcze sobie poradzisz z materiałami, bo wiele osób na tym etapie spieprza prackę. no ale życzę Ci powodzenia, bo temat naprawdę mi się podoba. Niby pojazd, ale nie-auto i w dodatku wojskowe motywy :)

Ma to juz bardzo duzo poly i mnie to martwi, a do konca jeszcze dluga droga. Mysle ze sobie jakos poradze uzywajac duzo opcji hide i isolate mode.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam warstw i hiduje elementy juz wykonane i nie potrzebne do dalszej pracy, uzywam symmetry gdzie sie tylko da zmniejsza to rozmiar pliku (u mnie zastosowanie tego tylko z sama gasienica zredukowalo plik o 10 MB) przez to szybciej sie scena wczytuje i zmniejsza zapotrzebowanie 3DS max na RAM. W miare jak najczescie korzystam z "isolate mode". W kazym badz razie i tak jade juz na oparach mocy - ale brak funduszy na nowy sprzet.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooooo klasa coraz fajniej to wygląda mam tylko zastrzeżenie do łaczenia na łapacie samej szufli z reszta. aha i może by tak dawać te piękne rendery w lepszej rozdziałce? jak nie mieszczą się tu to dawaj na imageshack.us albo złoś się do mnię mam fajny serwerek z mnustwem placu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze laczenie szufli jest sfifrane strasznie bo qrcze nie wiedzialem jak mam ja polaczyc bo nawet niewiem jak wyglada te polaczenie :/ Przeszukalem i nie znalazlem lopaty wojskowej podobnej do tej z referkow, wiec tak narazie to zostawilem do pozniejszej poprawki jesli znajde odpowiednie zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności