Skocz do zawartości

Koncept : Angel


Navara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w czarnej bieli podoba mi się jej oczy ...fajne:) w kolorze nie podoba mi się zestawienie koloru z czarną kreską...przez co wygląda to....dla mnie brzydko.

moze jakby ten czarny kontur zamienić na ciemniejszy odcien materiału jaki go oplata było by lepiej(jeśli juz koniecznie chcesz zeby ten kontur był)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie rysowac lapki bo nigdy mi nie wychodza, gdybym to ja wogole wiedziala jak je narysowac dobrze, albo jak cialo w innych pozach narysowac dobrze to by bylo supcio.

 

Navara i do półki bedziesz tak myśłała to niebędziesz dobrze rysować!!! Bez kozery moge powiedzieć że prawia każdy grafik/mallaż/rysownik ma takie problemy. Nawet ci nawybitniejsi z nas. Kiedyś nawet byłem na wystawie prac malarskich w moim mieście. I było tam paru malarzy i w kącu zebrałem sie na odwage i zapytałem najpierw jednego z nich w czym ma największe problemy?(dodam tylko jeszzce że pracuje w gzazecie!-oczywście jako grafik nie jako pismak) Po przełamaniu pierwszych lodów postanowiłem popytać sie reszty malarzy na ten sam temat(w sumie było ich 3). I powiem że każdy zapytany nie milczał.Jeden mówił że zawsze ma problemy z nogam, inny że znowu tła nielubi malować, itp. A byli to prawdziwi mistrzowie pendzla. Widzałem ich prace i to nie byli jacyś tam se jarmarkowi szkicownicy (choć ich też podziwiam) tylko ludzie którzy zajmujący się malarstwem OD LAT!!!

 

Więc weź sobie to do serca i zacznij rysować rączki. To nic że będą niekształtne. Ale zawsze zdobędziesz DOŚWIADCZENIE w rysowaniu dłoni!! Wiem że łatwo gadać ale inaczej sie nie nuczysz.

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak beda krzywe to boje sie ze ktos mi to wypomni :( no ale ok namaluje lapke

*reka- Wow podlatuje pod speed 5 minut przyznaje sie ze niedbale i na szybko, byle narysowac :)

* A drugi rysunek narysowalam po rece bo chcialam pocwiczyc jakies inne pozy i wogole pocwiczyc cokolwiek :) Takie male bezuzyteczne bazgru-bazgru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prubowac zawsze warto ja jak zaczynalem rysowac swoja pracke 2miechy temu to nie wyobrazalem sobie ze moge narysowac gory albo drzewa o skalach nie wspomne ale szybko udowodnilem sobie ze jednak potrafie,moze jeszcze na slabym poziomie ale zawsze i mysle ze jak bede sie staral to bedzie coraz lepiej.rysuj lapki nie wachaj sie idz na calosc..pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorka czy nie amatorka - BRrrrrrr okropne, gdybys miala ze 12 lat to bym wybaczyl moze. Artystka to z ciebie nie bedzie na bank. No ja bym sie osobiscie wstydzil pokazywac takie prace szerszemu gronu, bo wsumie nie masz czym sie pochwalic. Jeszcze chyba nie dostalas od zycia po lbie i nikt ci tego w oczy nie powiedzial ze za kszty talentu w tobie. Przykro mi ale taka jest brutalna prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super_Oko- masz zły dzien? Każdy musi od czegoś zacząć- nikt sie nie rodzi geniuszem. Navara napisała, że nie jest leandrem. A leander (jak zresztą każdy) zaczynał dość kiepsko(sprawdz sobie jego pierwsza prace w speedach) a teraz jest masta i w ogóle wszyscy chca byc jak on:) Moim zdaniem jak na poczatek jest całkiem ładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem prace to mi sie popsul. Od tego sa ksiazki, rozne kulka rysunkowe itd. zeby sie uczyc a nie forum. A szczególnie jezeli chodzi o poczatki. A forum jest poto zeby ......ać ludzi jak prace sa kichowate, bo jak ktos dostanie porzadnego kopa to albo sobie strzeli w leb albo bedzie meczyl i meczyl projekt do bolu przez pare miesiecy i kiedy to wroci spowrotem cos zapostowac to odrazu bedzie widoczny postemp. A to ze to panna rysowala a nie chlop to dla mnie bez roznicy. A leander nie raz dostal pewnie po dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest napisane ze forum nie jest dla poczatkjących? Forum to idealne miejsce dla początkujcych, bo w realu nie kazdy ma czas/ pieniadze, zeby zapisać się na zajęcia i dostać konstruktywna krytyke lub motywacje. A co innego kop w dupe, a co innego napisac komus, zeby se olał rysowanie bo nic z tego nie będzie.

 

 

ps- czy zauważyłeś, żęby ktoś ją łagodniej traktował, bo jest panną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wygrales, niech rysuje sobie, a kiedys bedzie taka jak Leander heh. Niechce mi sie juz klucic, bende omijal ten watek szerokim lukiem, niech sobie rysuje mam to gdzies. Jak sie prace prezentuje "calemu swiatu" to trzeba brac poprawke na to ze ktos je zmiesza z blotem, a ta osoba jestem ja :D. A jezeli chodzi o lagodne traktowanie - tak zauwazylem, to jest przypadlosc tego forum ze jak juz wystepuje plec przeciwna w roli grafika to mlodziaszkom odbija testosteron do klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam jak na razie tez sie nie podobają te prace i nie chciałbym zadnej powiesić na ścianie...ale ona tutaj nie pokazuje swoich prac do oceny innych albo zeby się pochwalić ale ona oczekuje od nas konstruktywnej krytki czyli dokładnie powiedzieć co jest dobrze a co źle i co zrobic zeby te złe elementy naprawić...ona się tu uczy a nie chwali!

PROSTE

 

choć z ta nauka troche cięzko idzie bo jesli ona rysuje tyle co nam pokazuje prac to, stanowczo za mało ćwiczy:/ ....ale skoro jej się nie spieszy to sensu popędzać niema a na dobrego artyste wyrosnąć moze ...skoro HEKTOR mógł to ona tez może ma do tego predyspozycje...tylko musi bardziej chcieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa6Lo mam racje moze nie rysuje pieknie, ale sie ucze pokazuje tylko to co moge. To posrane patrzec na kogos jesli rysuje gorzej niz ty i od razu go skreslac SUPER_OkO, to najgorszy punkt widzenia jaki istnieje - niech sie zabije bo chce sie uczyc. Sorry ale moim zdaniem masz posrane we lbie.Nawet Leonardo DaVinci zaczynal od czegos nie byl od razu tym kim jest dzisiaj. Tak samo pewnie sie tyczy leandera. Moze dzisiaj to co rysuje ci sie nie podoba za rok czy dwa sam sie zdziwisz. Prace na kartce olowkiem sa o niebo lepsze, ale nie mam skanera.Jesli chcesz byc tak zacofanym to sobie badz. Zycze ci tego samego uczucia ktorym ty teraz mnie uraczyles.Kobiety sa delikatniejsze od facetow i ja np. czytajac post tego fagasa sie poplakalam przyznaje bez bicia bo nie musze sie wstydzic jak faceci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER_OkO widać że nie jesteś z branży!!!

Mało razy zdarza się że jak ktoś dostanie w brzuch to podniesie się od razu i zacznie tańczyć kankana!!! Jak byś pracował i dostał byś PORZĄDNEGO kopa w d..e to zapewniam cię, że projekt który zacząłeś z zapałem stanie się dla ciebie MĘKĄ nie do zniesienia!!! A wież mi pracuje w gazecie i wiem coś o tym!! więc tak na przyszłość jak masz kopać w brzuch to zastanów się czy to jest NAPRAWDE pomocne.

 

A że Navara jest dziewczyną... NIE MA TU NIC DO RZECZY!!! każdy początkujący powinien dostawać manto ale to lekka przesada. Ciekawe jak by się ktoś tak wypowiedział o twojej pracy. CIEKAWE czy ta praca była by nadal przyjemnością. I czy w ogóle chciałbyś ją skończyć. Ja szczerze wątpię a gadanie, że jak ktoś dostanie kopa to od razu mu się poprawi to jest GŁĘBOKO PRZESADZONE!!!

 

Więc mam propozycje SUPER_OkO: wystaw jakąś swoją prace a my ją zbluzgamy. Zobaczymy jak długo wytrzymasz. I jak długo będziesz ciągnął wątek.

 

Pozdrowienia wszystkim.

--------------------------------------

grim666 sorka za wszystkie błędy ale z tego wszystkiego nawet zapomniałem posprawdzać błędy ortograficzne. Bo aż mi dekiel podskoczył.

Teraz chyba już dobrze. Strzałeczka

P.S.

Jeszcze jedno OKO jak zaczniesz malować takie obrazy... to może będziesz mógł cokolwiek powiedzieć... Bo półki co to z ciebie taki Vallejo jak ze mnie dziennikarz w gazecie!!

013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie inna propozycja: póki nie ma się nic konstruktywnego do powiedzenia, to nic nie mówić.

po drugie oceniać nie talent, a pracę.

po trzecie jak komuś BARDZO przeszkadza, to niech wyśle pm do admina o skasowanko. ??

i na koniec pytanie - co ma robić osoba, żeby się poprawić, skoro zamiast rad jest "kopana na przyszłość" jak dwa wieki wstecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, to ja też będe szczery do bólu i przyznam ze nie płakałem nigdy po przeczytaniu głupiego komenta na mój temat bo są ludzie i taborety i trzeba to zaakceptować(każdy ma prawo byc inny[gorszy, leprzy, egoistyczny, miły, samolubny, zboczony itd], a taborety[które nam przeszkadzają w naszej indywidualności, bo jak juz pisałem każdy jest inny] ignorować.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he.he, Dzieki wam jak to czytam to az sie milej robi. Dziekuje za akceptacje tego ze jestem poczatkujaca oraz za wyrozumialosc. Niestey sa ludzie ktorzy cierpia na tzw przerost ambicji. Ja na zlosc OkU nie przestane malowac tylko bede wiecej, pokaze ze ja tez moge do czegos dojsc wbrew jego opinii..

Dzieki jeszcze raz i do obejrzenia/przeczytania.

 

 

Edit:; 18.56

Jako ze mi sie nudzilo to postanowilam narysowac cos a ze nie jestem u siebie zrobilam to metoda myszkowa;p

pozwole sobie powiedziec ze to "beta" bo mialam stara wersje photoshopa. Warstwa sciany mi sie zbuntowala i nie chciala pod spod wlezc wiec polowa pracy ma sciane a polowa nie..ehh narazie bez szczegolow bo na myszce ciezko.

 

 

 

NAST. Rysunek Zlapalam sie za polna droge narysowalam droge i pola jak narazie ale to samiutki poczatek, co teraz mozna z tlem zrobic zeby bylo znosne? Strasznie nie lubie tel rysowac bo mi wlaza na pozostala czesc rysunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhhh pojechane zostalo heh. Nie bende sie tlumaczyl juz bo to nie ma sensu.

Ale prosze was bardzo mozecie sie na mnie zemscic w tym watku, tutaj sa moje 2 prace z przed 2 lat. Mozecie sobie jechac dowoli.

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=3516&page=128

 

Heh. A jezeli chodzi o ten obraz wyzej, prosze cie bardzo - zasponsorujesz podklad farbki, dasz 2 dni roboty i bedziesz mial prawie jak orginal na scianie (dolicz 150zl ze wszystkim), kopiowanie to jest owiele prostrza sprawa niz samemu cos wydumac, wiec droga navaro zabiesz sie za rysowanie co juz istnieje (np. jakies wielkie arcydziela :D)a latwiej ci bedzie wyrobic sobie reke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ehh, ze zlego pierdziela zmienie sie w dobrego ducha. Wez sobie sciagnij jakis rysunek w olowku najlepiej z jakas mieka krecha, podziel sobie go na 16 czesci i sproboj przelozyc najpierw na papier kwadracik po kwadraciku, kazdy glupi to potrafia a efekt zawsze jest perfekt, pocwiczysz sobie wtedy cieniowanie, to samo zrob sobie z farbkami tradycyjnymi najlepiej wez sobie akryle, choc w liceum sie pewnie uzywa plaktowek. Jak juz troche sie obeznasz w mieszaniu kolorow cieniowaniu itd. To wtedy sobie przejdz na tablet i proboj to powturzyc te czynnosci. Pozniej zeby chwytac proporcje itd. to jest kwestja cwiczen i poswiecenia. Ogolna zasada sukcesu to 50% talent a 50% juz same cwieczenie reki w nieskonczonosc. No i takie podstawowe rzeczy jak perspektywa jakies proporcje - mierzenie itd znajdziesz w najcienszej ksiazeczce o nauce rysunku. Takie rysowanie sobie laczki czy kwiatuszkow nic ci nie da, w zaden sposob sie nie rozwiniesz rysujac takie bzdety. Takze zacznij sobie kopiowac sobie jakies obrazki a z czasem samo zacznie wychodzic, no i wyobraznia sie rozwinie sama, a to ze cos tam kiedys widzialas i probojesz sobie to wyobrazic i narysowac ehhh tak to mozesz rysowac w nieskonosc i z tego nic nie wyniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umiem tak robic bez kwadracikow a jesli farby to tylko akrylowe. W moim liceum nie ma plastyki - mozna zwariowac. Nie rysuje kwiatkow i slaczkow ;)

A jesli chodzi o kopiowanie szeroko pojete to kultywuje ta tradycje ;P Czasami lubie sobie ladnie zerznac(bez skojarzen :)) cos ale tylko w olowku.Z Cieniowaniem moim zdaniem nie jest zle ja caly czas wiem jak sie to robi perfekt ale jakos mi nie wychodzi. Ja pamietam jak sie to robi ze szkicow innych osob. Akwarele mi sie skonczyly jakis czas temu... mam pastele olejne i plakatowki zwykle badziewne - bleh nie lubie plakatowek. Mam tez moje ukochane kredki bambino strasznie je lubie sa super. A ja nie zapamietuje czegos tylko np jak ktos cos narysowal i proboje to stosowac u siebie np strasznie swojego czasu podobaly mi sie komiksy w stylu Lary Croft itp. I studiowalam dluzszy czas takie rysowanie potem doszla manga i mi sie wszystko fajne popsulo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies tam wczesniej czytalem ze nie potrafisz lapek narysowac...ja kiedys sie nad tym dosc dlugo meczylem bo to byly rzeczy nad ktorymi zaczynalem swoja historie z rysunkiem ...troche ci pomoge:)

 

popierwsze najwazniejsze sa proporcje ...one decyduja o wszystkim...jesli ich nie ma zawsze bedzie cos wygladalo dziwnie...wazne sa proporcje nie tylko same w rece ale takze ale takze ich dopasowanie do calej dloni a nawet czlowieka..proponuje zebys poczatkowo porysowala sobie troche swoje rece..to najlepsze sposob na trening ...wedlug mnie im reka jest bardziej powyginana tym latwiej sie rysuje...ale to tylko moje spostrzenie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac...ale proponuje sprobowac takiego rysunku w roznym ulozeniu reki...ja juz zdawno sie tym nie zajmuje bo mi sie znudzilo...ale moze pomoge innym wiec jak cos to probuj i podziel sie wrazeniami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności