Skocz do zawartości

Corel Painter IX


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w czasie malowania powyłączaj wszystkie zbędne programy..do ssania danych emule kazzy itp ...wcisnij ctrl+alt+delete i kliknij na zakładke "procesy i zoabcz co ci najabrdziej zabiera pamieci lub procesora i wyłącz lub wywal PROSTE:) ...a jak to nei pomoże to ..czyszczenie rejestru, skan disk, defragmentacja, skanowanie antywirusem, odinastalowanie zbędnych programów, zrobienie więcej miejsca na dysku(jeśli masz wolnego miejsca mniej niż 300mb), a ja to nic nie pomoże to format dysku itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojetnie jaki pedzel wybiore zawsze jest duze opoznienie ;/ miesca mam 700mb wolnego . ....Musze se podpiac drugi dysk 120GB ale sie boje o wazne pliki , bo jak sie zsypie mi dysk to nie ma zartow ,,...skacze przez okno ;p. Normalnie ponagrywalbym wszystko na CD'eki ale nie mam czasu i checi :). Wiec narazie zostane chyba przy PS.

 

dzieki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej bedzie chyba jak zrobie sobie porzadny format :) i z update'uje do 9.1 . Wlk dzieki za tak wyczerpujaca pomoc :]ehhe. Widze ze painter ma duzooo pedzelkow ;] Ale nie wiem co jest lepsze ,PS czy Painter? ktory z nich polecacie?

 

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia tia dziewiatka dziewiatka XD jak sie komus na kompie nie miesci nawet painter7 + photoshop to po co komu 9 XDDD na zdechle komputery painter7 jest wystarczajacy, tylko za duzymi brushami nie mozna malowac bo ma opuznienia ;p

Mam 1,19GB dysku, pentium 2 i 128 ram (tak smiejcie sie, smiejscie haha) i co da sie zyc? da sie malowac? no pewnie ze sie da XDD to dopiero sztuka >: D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności