Skocz do zawartości

Scena 3d:pokÓj


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne, ładne oświetlenie i materiały, może za wyjątkiem biurka, wyglada jak zrobione z takich trocinowych płyt (nie wiem jak się nazywaja... paździeżowe?). Szkoda że kadr tak obcięty (7gaga ma pewnie racje:

"chyba sie nie chcialo czekac;)")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo dobra praca :)

Bardzo podoba mi się oświetlenie. Ja takie mocne światełko lubie.

Szkoda tylko że ten kadr jest tak jakoś dziwnie ucięty :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi tu kolorów , niebieskiego i beżu od słońca i swiatła rozproszonego z otoczenia

 

praca byla by o wiele lepsza jak bys dał jakis evoirment za oknem , białe tło staje sie juz troche nudne , a taki przepalony widok za oknem z pewnoscią by ją ozywil

 

no i camera correct by sie prztdal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli się wcinam, nie jestem chyba w temacie.

 

Kiedyś na forum widziałem podobne wnętrze, może i twojej pracy.

Próbowałem znaleźć wątek ale bezskutecznie, więc wrzucam wspomnianą pracę w mój post /chyba nie urażę autora - jeżeli tak to przepraszam/

 

vrayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy8j.jpg

 

Nic nie sugeruje - po prostu dla niezorientowanych - pokazuje przykładowy ucięty dół pokoju, co by niepełny kadr ludzi nie drażnił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ten kadr faktycznie jest zły - jak popatrzyłem na obrazek, to myślałem, że jeszcze nie cały się załadował... na górze pełno sufitu, a na dole grzejnik ucięty nie wspominając, że nawet podłogi nie widać

trochę nie podoba mi się maxowy czajniczek - taki detal mogleś już sam wymodelować

ogólnie wrażenie pozytywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH wiem domyślam sie ze wielu drazni to iz kadr jest uciety no niestety nie chiało mi sie czekac to fakt dlugo sie renderowało .Tamten kadr z pelna klatka jaką przedstawił MOTHMAN jest z dzialu work in progres i tam probowalem z oswietleniem i rozmieszczeniem ale nie pAsowalo mi WEZME sie kiedys za ten pokoj moze jeszcze a teraz mozecie ocenic jeszcze jedna pracke nieskonczona tu macie link http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=19791

 

a obrazic sie za pokazanie starej pracy hieh nie obraze sie wrecz przeciwnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne oswietlenie!!

Ten kto robi vizki to wie że bardzo trudno jest oświetliść pomieszczenie jasnym rozproszonym światłem tak żeby nie było mocnych cieni i kontrastów.

Ode mnie 5/5. Poziom radiacji bo to oceniam (każdy przecież potrafi zrobić biurko i obłozyć teksturą) jest idealny.

Interesuje mnie postproccesing (Photoshop?) co było jeszcze robione.

Jak możesz to opisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac jak dochodziłem do efektów bluru i innych rzeczy na obrazku odpowiadam:PHOTOSHOP jest nieuniknionym narzedziem do pozniejszej edycji renderu z maxa ten kto tego nie robi naprawde nie wie co traci widze massssse renderow ktore wygladaja srednio po PHOTOSHOPIE wygladaja naprawde dobrze .Radze wszystkim (tym co mowią ze render czyni cuda) aby zawsze oczyszczali rendery w photoshopie pozatym wiele efektow mozna uzyskac w photoshopie oszczedzajac czasu renderowi i pamieci w kompie:) Znam ludzi ktorzy daja "surowy "render do oceny Zle robicie .ale to jest moje skromne zdanie decyzjia nalezy do was THANKS ZA KOMENTARZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności