Skocz do zawartości

Scena3d:hotel +restauracjia+basen


lukasm4@op.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jezeli chodzi o czas samego modelingu oscylował w okolicach tygodnia ale to niestety dopiero początek:( DXISIAJ ZRZUCAM JAKIES NASTEPNE ZMIENIŁEM BASEN NA HALE REPREZENTACYJNO-ARTYSTYCZNA JESTEM W TRALCJIE ROBIENIA HOTELU BRYLA BEDZIE SIE WSZYSTKIEGO ZARYSOWYWAC POMALUTKU ale jeszcze miesiac mysle ze skoncze:)dobrze sie sklada bo na uczelni mam zadanie na ciekawe miejsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche Pozmienialem Przymierzam Sie Do Robienia Wiekszej Liczby Szczegolow JEST wiele błedow widze je ale na razie wrzucam wrzucam i wrzucam zebyscie widzieli co robie co sie zienia kolorystyka na razie czeka:) Roslinnosc w 3d studio naprawde jest kiczowa :) moim zdanie praca skonczona jest w 45 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować ze nie jestem architektem na 3d studio sam zaczolem bazowac na ksiazkach:)jakies 4 lata temu jezeli chodzi o architektoniczny punkt widzenia nigdy nie zwracam uwagi na ten aspekt bo nigdy nie powstał by taki budynek:)))Pomysł zrodził sie w głowie ale do końca nie wiem co wyjdzie codziennie cos dodaje zobaczymy jaki bedzie efekt glowny w calosci:):) Trzymajcie kciuki na razie prace robie na zaloczenie na uczelnie taki projekcik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to wszystko ma poly? cos mi sie wydaje ze duuzo...

 

A projekcik niczego sobie.. w sumie szkoda ze ludzie nie budują (rzadko budują) takie osobliwe budowle. Mi sie bardzo koncepcik podoba i fajnie by bylo zeby takie projekty wchodziły wżycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz Dzisiaj Po Zaprezentowaniu Pracy Wstepnej Moj ProwadzĄcy KazaŁ Mi IŚĆ W CaŁkiem Innym Kierunku Calkowicie Mam Isc W Kosmiczny Projekt.a Wiec Bede RobiŁ Po Swojej Mysli To Co Uwazam Za Stosowne A Jemu Cos Wymysle.moim Zdaniem Projekt Jest DosĆ Niecodzienny Wiec Nie Wiem Co Mam Jeszcze Dobudowac Teraz Przerwa:) Na Update:)jakies 4 -5 Dni Bede Zamieszcal Swoje Updaty A Projekcik Do Szkolki Zrobie I Pokaze Jako Calosc .wybierzecie Najlepszy Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności