Skocz do zawartości

Postać 3D: pancerz wspomagany


shi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Przedstawiam mój najnowszy model, posłuży prawdopodobnie tylko jednej scence dlatego pokazuje tylko jego front bo tylowi nie poświęciłem zbyt wiele czasu. Jest to ciagle WIP dlatego licze na uwagi i poprawki :)

pozdrawiam

 

Shi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieki chlopaki za rady !

Oto koncepcja sceny. Poszczegolne elemnty wymagaja jeszcze poprawienia

ale teraz chodzi mi o ocene kompozycji calosci

Aha i może ktos mi powie dlaczego ta jedna lata na konstrukcji wyszla ciemniejsza

Pozdrawiam

shi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się znam na 3D więc na ten temat się średnio wypowiem (poza tym że dla mnie bomba) ale grało się troche w Cyberpunka więc:

idea PW jest taka że jak sama nazwa wskazuje jest to pancerz. Powinieneś wg mnie osłonić cały brzuch i nie zostawiać tego miejsca pod żebrami odkrytgo, daj coś na nogi i pomyśl może o hełmie (albo przynajmniej zrób jakieś zaczepy na kołnierzu na hełm) i będziesz miał galante PW bo teraz to jest troche bardziej jak ten robot magazynowy którym Rippley załatwiła Obcego (który jak mówiłem jest śliczny ale średnio jest to Pancerz Wspomagany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: marcin -> zalatwione szefie dokladnie jak sobie zazyczyles

 

Re: 2 -> no jeśli o ten pancerz to jest to w załozeniu super technologia i już samo ubranie ma właściwości pancerza a te elementy metalowe maja slyzyc bardzie do wykonywania prac jakiś tam. I do utrzymania rownowagi no i oczywiście porusznia się z wielkim obciazeniem. Z restza nie trzeba do tego podchodzi az tak doslownie

pozdrawiam

shi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności