Skocz do zawartości

Model 3d Na Potrzeby Filmu Metal Gear Solid


GOUKI

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebujemy osoby która potrafi wykonać model Metal Gear`a na potrzeby filmu.

Moge zapłacić (w granicach rozsądku) mój numer GG 8191656

 

 

Poza tym szukam osoby z Warszawy która poduczyła by mnie na 3D studio Max lub Maya 6.5 (też mogę zapłacić)- toutoriale z netu nie wchodzą w grę bo już próbowałem i niestety nie ma tego efektu jaki być powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z netu nie wchodzą w grę bo już próbowałem i niestety nie ma tego efektu jaki być powinien.

 

wrrr myslisz ze przerobisz 1 tutka i juz bedziesz wszystko wiedzial?! to wymaga czasu, poswiecenia, serca;) itd. No ale jak zaplacisz to moze znajdzie sie ktos chetny. btw. http://www.turbosquid.com/FullPreview/Index.cfm/ID/185913 - 28$ zaplacisz? z tym ze ten model jest marny (czyt. low-poly), jakby takiego realistycznego Snake'a zrobic to w granicach 100$? masz tyle? pewnie nie...

 

ps. co to za film bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. dajcie spokoj czlowiekowi. chce zaplacic to ma prawo. Pragne zauwazyc, ze wiekszosc ogloszen polega na tym ze ktos chce cos dostac za darmo - jak czlowiek jest uczciwy i placi to sie nie czepiajcie.

a tutorialnie to nie wszystko. I nie jest do konca prawdą ze same tutki wystarczą - zreszta wszystko jest w necie, a poziom prac sie jakos od lat nie podnosi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie znalazł się nikt kto chciałby podzielić się swoją wiedzą z kimś początkującym w tym temacie-OK rozumiem widocznie jesteście zbyt dobrzy dla kogoś takiego jak ja (to pewnie dlatego że moje ciężko zarobione pieniądze śmierdzą potem)

Pewien kolega (grafik 3D) skierował mnie na tą stronę mówiąc że tu znajdą się chętni do pomocy.

Skąd możecie wiedzieć ile godzin spędziłem przy Mayce , skąd wiecie ile już poświęciłem i od ilu tygodni normalnie nie spałem -mam dopiero co kupiony mocny sprzęt i program ale jak to w życiu bywa nikogo chętnego do pomocy ale to normalne przecież....nie?

Większość z was drwi sobie ze mnie mimo że wogóle mnie nie znacie,myślicie że jestem jakimś gnojkiem i pogrywacie ze mną dlatego że to JA proszę WAS o pomoc,ale nie widzicie tego że stwarzam wam możliwość pokazania swojego talentu i jeszcze chce wam za to zapłacić.

Rozumiem że ten temat jest skończony więc powodzenia dla wszystkich wspaniałych grafików :)

 

 

Dalej:

Co do filmu- jeśli ktoś jest zainteresowany i chciałby pokazać swój talent na dużym ekranie to wszystkiego dowie się na stronie metalgearsolid.pl znajdziecie info na stronie głównej w news`ach (temat POLSKI FILM O MGS) i na forum- zapoznajcie się od początku.

 

Chodzi konkretnie o model mech`a "Metal Gear" z pierwszej części Metal Gear Solid

 

 

KANNU DZIĘKI ZA DOBRE SŁOWA :) ZAPAMIĘTAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shalivan i inni --> ehhhh hmmm skoro taki madry jestes to jest pelno videotutkow na temat organiki (klicek P. itp.) i zrob super extra hiper organike hee nie umiesz?? o jak mi przykro.....

to nie jest tak prosto obojezec kilka video tutkow (o organice) i juz sie jest mistrzem w tej dzidzinie to trzeba robic setki modeli

jak np. P. ktory zrobil w swoim zyciu setki modeli i teraz wymiata a wy juz chcecie odrazu robic cuda tak sie nie da...

jak chce zaplacic za model to dobrze, przeciez nie kazdy musi umiec modelowac..... a wy sie go czepiacie zeby sam zrobil

hmmm to samo powiesz twojemu pracodawcy klientowi "niech pan sobie przerobi pare video tutkow a nie mi zawracasz glowe" hmmmm fajne podejscie....

 

GOUKI--> hmmm nie poddawaj sie skoro mowisz ze juz przerobiles pare tutkow to przerob jeszcze kilka pozniej rob modele rob rob rob a zobaczysz ze bedziesz widzial postepy..... grafika 3d top nie jest hop siup i juz sie jest mistrzem

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za parę dobrych słów :) widze że są ludzie do pogadania :)

Z tymi toutorialami chodzi o to że nie wiem gdzie są wszystkie opcje i toolbary-jak czytam toutoriala i idzie fajnie a nagle np. jest napisane a teraz wejdź w shadow,ustaw shade all to mnie krew zalewa BO NIEMOGĘ ZLOKALIZOWAĆ TEGO PASKA.

Fajnie by było gdyby były shoty w każdym punkcie (jak ja bym robił toutoriala dla POCZĄTKUJĄCYCH to dał by takie fotki w każdym podpunkcie)

Ogólnie jestem plastykiem i ukończyłem szkołę w tym kierunku- rysować umiem więc o design modeli się nie marwię ale poprostu nie znam tych wszystkich opcji lub nie mogę ich zlokalizować.

Będe kombinował i niedługo coś pokaże.....jak skumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi nielot007 ja wcale nie gnoje GOUKI tylko jeżeli cwiczyl na tutorialach a nie umie poprostu zlokalizować opcji to właśnie (wydawało mi sie że) w tym pomagają wideototuriale. to miała być dobra rada.

 

A w tym poscie dziwne wydało mi sie tylko to że początkująca osoba chce zamowić model i co dalej ? wziąc go wyanimować i połączyć z materiałem filmowym ?

 

za film trzymam kciuki i za wspołprace Kosmowskiego z Gouki też Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chodzi raczej o to ze czesc ludzi odchodzi od grafiki ci co zostaja rozwijaja sie caly czas a nowe osoby ucza sie do pewnego momentu az odpuszacza a wiekszosc prac zamieszczaja poczatkowi graficy, znam pelno osob ktore "bawily" sie grafika i juz niestety o niej zapomnieli i maja inne zajecia (spamuja tandeta hehe) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem osobę która już zaczeła pracę nad modelem "METAL GEAR REX" ten młody człowiek (16 letni człowiek pokazał mi na co go stać) niedość że zarobi to jego mech`a zobaczy ddużoooooooo ludzi - nawet nie wiecie ilu I ON NIE WIE TEŻ :)

 

 

Dzięki za rady nt. toutoriali poszukam na necie i skoro wy mówicie że znajdę to jest to tylko kwestią czasu :)

 

 

Dzieki za wszystkie dobre słowa :) będe pamiętał pseudonimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności