Skocz do zawartości

pojazd 3D: to był kiedyś peugeot 206


Gość konrad_89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konrad_89

Oto powracam po długiej nieobecności na forum. Przez ten czas oczywiście męczyłem swój komputer masą renderów. Myślę, że od ostatniej pracy na forum zrobiłem postępy, ale nie ja mam to oceniać...

 

 

Tył się powinien zrenderować jak wrócę ze szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość konrad_89

Siatka chyba nie jest pokrzywiona, ale plane`a zagiąłem do dołu i tak go dziwnie odbija. To chyba jest WIP, więc szczegóły jeszcze mogę dorobić.

Oto obiecany render z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma realizmy za wiele i niestety temu renderowi to nie wyszło na zdrowie, do mnię nie przemawia, jakbyś wkomponowął go w jakąś scenka jako zabawke to by było wiele lepiej. Mam nadzieje ze jeszcze coś z tego wykrzesasz i to nie są finalne shadery, tak w ogóle to pokaz siatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super!!!!

 

normalnie bym powiedzial ze nieumiejetny modeling (zaokraglone krawedzie okien itd) ale tutaj ladnie wybrnales. Razi mnie tylko brak szpar pomiedzy elementami nadwozia. Reszta ok. Dawaj scenke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konrad_89

Wnętrze nareszcie zrobione. Co do szczegółów to komp i tak już mi sie gotuje... Cieszę się że się wam podoba.

 

 

edit: Już krawędzie drzwi poprawiam. Skóra to miała tam być ale nie wyszło, a na drugi render nie starczyło czasu.

 

edit: dorzucam bez materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie calkiem :) chociaz na Twoim miejscu zmienilbym nieco wnetrze.. ogolnie chodzi o te obicia drzwi i fotel... Jak dla mnie maja za ostre krawedzie i mysle ze fajniej wygladaloby gdybys to troche zaokraglil i zmienil materialy zeby to bardziej do skory upodobnic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności