Skocz do zawartości

POSTAĆ: fanart; Tim Burton's Corpse bride, real Emily


limoli

Rekomendowane odpowiedzi

Inspiracja filmem Tima Burtona, jej uwielbiam go ^^ a o samym filmie już zaczyna być głośno ;) Osobiście polecam :D

Wracając do rysunku to to szkic dopiero ^^ zaraz sie biore za kolorek, jak zwykle mam natchnienie dzien przed warznym sprawdzianem (wkoncu jutro do szkoły TT__TT buuu ) Co do tła to nie mam pojęcia co zrobić ^^' enjoy

 

 

corps.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

burton ma bardziej kreskówkowy styl...on wyraza emocje po przez twarz..dlatego tak bardzo podkreśla oczy..dlatego jakbyś chciała zrobić w stylu burtona obrazek to nie przymykaj kobiecinie oczu tak ze ich prawie nie widac..lepiej by to wyglądalo jakby ona patrzyła z szerokimi oczami ze zdziwieniem...ale to tylko tyczy się klimatu...obrazek ok, jak na szkic wstępny przystało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burton ma bardziej kreskówkowy styl...on wyraza emocje po przez twarz..dlatego tak bardzo podkreśla oczy..dlatego jakbyś chciała zrobić w stylu burtona obrazek to nie przymykaj kobiecinie oczu tak ze ich prawie nie widac..lepiej by to wyglądalo jakby ona patrzyła z szerokimi oczami ze zdziwieniem...ale to tylko tyczy się klimatu...obrazek ok, jak na szkic wstępny przystało

 

Nyo ale ja właśnie nie chce malować w stylu burtona, to nie jest moje zamierzenie, chce tylko sprubować urealnić Emilie, dlatego odbiegłam od kreskuwkowego stylu zupełnie ^-^

 

corps5.JPG

 

Choć teraz można by sie było kłucić więc dlaczego ma taka niebeska skóre przecież nie ma w tym nic realnego, czy ktoś pamięta miss-samobujczynie z soka z żuka, siedziała za okienkiem w urzędzie zaświatów, była co prawda zielona, ale też intensywnie XD Więc jeszcze skróciłam jej jeszcze szyje, na początku specjalnie wydłużyłam jak orginał Emilili, miała niesamowicie długą i chudą szyjkę, ale przy tym rysunku nie wyglądało to dobrze...

 

Ah a uczyłam się bo miałam iść do szkoły odrabiać ten poniedziałek, no cóz jednak jestem za leniwa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh. jak dla mnie moze (pomijajac fakt ze troche nogi za dlugie:) ) ale nawet pasuje to do ogolnej koncepcji pracy:) nie wiem czy pierscien nie za duzy jak na tak wątła osobe? fajne chmurki moga z tego byc:) no i b. podobaja mi sie wlosy:) tak trzymaj i pracuj dalej

ehhh i kto to mowi sam bym pomalowal troche ale nie mam czasu wogole ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o realizym to trup nie ma takiej głatkiej skóry, oczy bardziej mi się podobały w szkicu niz obecnie, pierścien chyba jest na duży palec u nogi..tła się nie czpeiam jeszcze bo widze ze nad nim pracujesz...skobinuj sobie książke z anatomią człowieka[moze masz u siebie empik to tam może jakąś sobie przejżyj, albo po googlaj] bo mi się nie podoba kolano i ogólnie wydaje mi się że kośc udowa jest za wąska lub ma inny krztałt..za to kości ręki są za chude, nie logiczne dla mnie jest też ze skoro trup ten jest taki chudy to czemu biust ma dak uwydatniony, ukazanie żeber mi też nie pasuje z zewnętrzną budową ciała{ksiązka do anatomi, lub sama pooglądaj się przed lustrem]...i ogulnie głowe ma zbyt dużą (raczej za szeroką) ale to każdy ma swoją urode....a także to że skoro światło książyca jest za nią to czemu odblask światła na jej policzku od strony widza widnieje?....jak na razie to tyle bo obrazek w toku

 

juz nas kochasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta anatomia to ja bym sie az tak nie czepial, bo w koncu to trup a nie zywe jedrne cialo, wnetrznasci w brzuszku pewnie juz nie ma, gdzie niegdzie widac nawet bardzo jest podjedzony przez robaczki. Ahhh zreszta nie wiem czy autorce chodzilo o tak duzy realizm, predzej chyba o przeniesienie klimatu kukielek do rysunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności