Skocz do zawartości

Scena 3D: Moeritherium- reaktywacja


RK

Rekomendowane odpowiedzi

WIP-y z bitwy o zwierzętach prehistorycznych poszły się... a że nie zdążyłem skończyć wtedy- kończę teraz.

 

Stworzonko między hipopotamem a tapirem (tak naprawdę rodzaj słonia), rekonstrukcja książkowa w załączniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie będę potrzebował wiele więcej niż sam łeb (zresztą już wymodelowany)- ujęcie ma być w stylu "pasący się hipopotam" fotek z NG czy innych przyrodniczych pism . Słońce, woda, wielki łeb z jakimś zielskiem sterczącym z pyska i tyle. Nie ma chyba sensu wklejać poprzednich etapów więc od razu daję to co mam w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji oglądać owych postępów, gdyż wtedy jeszcze nie zaglądałem w dział bitwy a tuszę, że było to dość dawno. Fakt faktem, że to co pokazałeś teraz to bardzo czysty i adekwatny do rysunku modeling. Chciałbym jednak zobaczyć jak wygląda wygładzona wersja, bo teraz to muszę swą mózgownicę wysilać (o ile taki twór w głowie mej występuje ;) )

 

Rany, ale mi się napisało... :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestuję ! No ci moderatorzy na forum to już przeginają ! Wymagać sensownych tytułów ? Phi ! Ałaj ! AAAA... żartowałem ! żartowałem ! AAAAA ! nie w twarz ! nie w twarz ! bo kumple będą się na podwórku śmiać ! nie gofrownicą ! AAAAAA

 

No była to bodaj... 5 bitwa w historii forum ? Nie pamiętam, wiem że wygrały śliczne tygrysy szablastozębnę. Nie wiem kto- ktoś mi mówił że całe jej archiwa poszły się p...ć a tak się wysilałem- zrobiłem nawet animowanego gifa z fazami modelowania od plane do wysmoothowanego modelu i co ? I mam nauczkę żeby nigdy więcej się za bardzo nie przykładać bo zaszkodzi. Nie skończyłem wtedy a model leży i się kurzy

 

Z wygładzeniem model wygląda tak- od razu widać że jeszcze nie pora żeby go gładzić. Z-brusha nie mam więc jestem skazany na Mayę i malowanie displace z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skończyłem wtedy a model leży i się kurzy

 

Fajnie, że masz kurz w kompie :D

 

Co do modelu to popraw te policzki, bo troche kiepawo wyglądają, a i w nosie to są dziurki do nosa, czy jak [lol?] W każdym razie życzę powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki tekstury i materiału. Bump mapa ma dodaną fakturkę żeby złamać miejscami te płaskie powierzchnie. Ucho się jeszcze wymiędoli, przyjdzie na nie czas ;). W kolejności czekają mapy wybłyszczeń i materiał na zmoczone części pyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie nie! Mnie sie rozchodzi ze to spojrzenie wlasnie przez to ze jest "martwe" jest w porzadku, moze i troche wiecej szklistosci by sie zdalo...no wiem ze mogloby nie pasowac do calosci ale samo w sobie byloby ok (w sensie mi sie podobja takie "spojrzenia")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam RK widze ze robisz zwierza, troche mam wrarzenie jakby byl tredowaty, moze przez to ze za bardzo baunsuja te wybrzuszenia(tylko w trybie shaded),pozatym cool.

uzywasz Most Advanced Yet Akcessable(czy jakos tak, w skrucie Maya)?

 

zycze powodzenia

 

 

ps.gratuluje wygranej Bitwie3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności