Jump to content

a.g.f.a. zgaduf prezentuje - ***** ***

misiekhc

Recommended Posts

• Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i jestem juz "po" ;) Szczrez mowiac poprzedni film byl duzo lepszy :) Tego jakos nie rozumiem - czym oni tu rzucaja (to takie zamazane) ?

Dzwiek kuleje tak jak w poprzednim filmie :P W kazdym razie pozdrow ode mnie goscia z bialymi polksiezycami na policzkach - kocham go! xD

Jakbyscie dzwiek poprawili to byloby naprawde dobrze. Moze by to nagrywac oddzielnie ?

LOL :D misiekhc kto wymyślił ten tekst z obozem ? Genialny patent :]

Fajny motyw z ******.

Gość z dwoma białym półksiężycami na lewym policzku też jest moim idolem, w ogóle to on gra raczej mądrych ludzi zauważyłem ;)

Aż mi się przypomniał skecz Monthy Pythona z zabójczym kawałem :]

pracujcie dalej, z każdym filmem jest coraz lepiej, ten był jak dotąd najlepszy - bez przemocy, dużo tekstów, REWELK! Co prawda nie czaję o co chodzi z wybuchającymi żołnierzami AK i odliczaniem stoperem ale dość.. śmieszne to było :D

pozdrawiam

no ostanio na pokazie bylo takie niemowione spiecie z ludzmi co ostanio nam pomagali w pokazach (chyba skonczyla sie nasza wspolpraca) i teraz szukamy kogos z kim cos mozna organizowac, moze niedlugo powluczymy sie po klubach we wrocku coby cos zorganizowac...

ciesze sie ze sie podoba:)

mellodeque - "jakby czytali z kartki" - hahahahah... nie wiem jak dyplomatycznie odpowiedziec na ten zarzut ;):D

nad aktorstwem to masz 100% racji musimy popracowac, na razie jest slabooo...

mamy za maly budzet (okolo 3,60 zł) zeby kupic takie male mikrofoniki ;),

ale obiecujemy w nastepnym filmie ;adny dzwiek, jakos to zrobic trzeba,

...a jakby zwykly mikofon podpiac do kamery trzymac na kiju? a jak wiatr to jakas skarpete nalozyc? mozliwe to by bylo?

ciesze sie ze sie podoba:)

...a jakby zwykly mikofon podpiac do kamery trzymac na kiju? a jak wiatr to jakas skarpete nalozyc? mozliwe to by bylo?

Pewno, ze mozliwe ;)

Co do dialogow to nie jest zle, moze tylko w rozmowie 2ch niemcow mnie wkurza ze najpierw gosc kiwa glowa na odpowiedz a potem jest ciecie i gosc zaprzecza ;) Ale nie no, gosc ktory przedstawia plan żelkowego ogrodzenia rozwala system :D

A i moglbys wytlumaczyc osso hozi w scenie z zegarkiem i na przyklad co mowia polacy przed wybuchnieciem? Czyzby "wcale, że nie?" :P