Skocz do zawartości

a.g.f.a. zgaduf prezentuje - ***** ***


misiekhc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i jestem juz "po" ;) Szczrez mowiac poprzedni film byl duzo lepszy :) Tego jakos nie rozumiem - czym oni tu rzucaja (to takie zamazane) ?

 

Dzwiek kuleje tak jak w poprzednim filmie :P W kazdym razie pozdrow ode mnie goscia z bialymi polksiezycami na policzkach - kocham go! xD

 

Jakbyscie dzwiek poprawili to byloby naprawde dobrze. Moze by to nagrywac oddzielnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :D misiekhc kto wymyślił ten tekst z obozem ? Genialny patent :]

Fajny motyw z ******.

 

Gość z dwoma białym półksiężycami na lewym policzku też jest moim idolem, w ogóle to on gra raczej mądrych ludzi zauważyłem ;)

 

Aż mi się przypomniał skecz Monthy Pythona z zabójczym kawałem :]

 

pracujcie dalej, z każdym filmem jest coraz lepiej, ten był jak dotąd najlepszy - bez przemocy, dużo tekstów, REWELK! Co prawda nie czaję o co chodzi z wybuchającymi żołnierzami AK i odliczaniem stoperem ale dość.. śmieszne to było :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostanio na pokazie bylo takie niemowione spiecie z ludzmi co ostanio nam pomagali w pokazach (chyba skonczyla sie nasza wspolpraca) i teraz szukamy kogos z kim cos mozna organizowac, moze niedlugo powluczymy sie po klubach we wrocku coby cos zorganizowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny film ;)

 

Fragment z gosciem opisujacym oboz super :D

Fajny motyw z F'a'ktem i ogolnie reszta rowniez ;)

Muzyka bardzo dobra tez

 

Ogolnie tak trzymac!

 

PS. gdzie mozna znalezc jeszcze jakies firmy Waszego autorstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze sie podoba:)

 

mellodeque - "jakby czytali z kartki" - hahahahah... nie wiem jak dyplomatycznie odpowiedziec na ten zarzut ;):D

nad aktorstwem to masz 100% racji musimy popracowac, na razie jest slabooo...

mamy za maly budzet (okolo 3,60 zł) zeby kupic takie male mikrofoniki ;),

ale obiecujemy w nastepnym filmie ;adny dzwiek, jakos to zrobic trzeba,

...a jakby zwykly mikofon podpiac do kamery trzymac na kiju? a jak wiatr to jakas skarpete nalozyc? mozliwe to by bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze sie podoba:)

...a jakby zwykly mikofon podpiac do kamery trzymac na kiju? a jak wiatr to jakas skarpete nalozyc? mozliwe to by bylo?

 

Pewno, ze mozliwe ;)

 

Co do dialogow to nie jest zle, moze tylko w rozmowie 2ch niemcow mnie wkurza ze najpierw gosc kiwa glowa na odpowiedz a potem jest ciecie i gosc zaprzecza ;) Ale nie no, gosc ktory przedstawia plan żelkowego ogrodzenia rozwala system :D

 

A i moglbys wytlumaczyc osso hozi w scenie z zegarkiem i na przyklad co mowia polacy przed wybuchnieciem? Czyzby "wcale, że nie?" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności