Skocz do zawartości

Postać 2d: Krzat- szkic


RK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze- co do anatomii- nie chciałem tym razem "przedupić"- starczy że cyc ma... jak zawsze u mnie ZA wielki.

 

Krasnolud ? Ja gdzieś napisałem że to standardowe fantasy ? Aaaa... już wiem, to będzie jakoś tak: "Spalić Konopnicką ! I Disneya też ! Spalić ! Piwo dla Koszałka Opałka ! I topór ! I na smoka ! Zabrać mu tą czerwoną czapeczkę ! Niech smarka pluje i przeklina ! I ma być gruby i nieokrzesany i broń boże z cycem ! Bo jak nie to na stos !"

 

A mówiąc tak trochę bardziej serio- nie wiem czemu jak przychodzi mi do głowy narysować jakiegoś herosa co ma metr wzrostu w kapeluszu i gdzieś tam w baśniach się szlajał to miałbym się krepować czymkolwiek. Mój krasnoludek ma cycki i tatuaże, głową sięga do kolan i walczy o okruchy z morderczymi szczurołakami (z których skóry ma buty)- bo tak sobie wyobrażam krasnoludka :D. Że nie tak jak w innych bajkach ? No nie, widać inni bajarze palili inne zioła :)

 

Edycja- pierwsza podmalówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka: to krasnolud więc wręcz powinien mieć takie kształty, zresztą kogo obchodzi anatomia w nwencji twórczej, jak by się każdy anatomią ograniczał to by sztuki wręcz nie było, denerwują mnie komentarze typu: anatomia idzie w łeb. RK koncept dla mnie świetny, wreszcie ktoś ma jakomś ciekawą koncepcję samiczki krasnoludzkiej [czy jak to się tam odmienia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fajnie to wyszło...ale stoi se ten skrzacik przy jakims kamyczku a dookoła pustak...tak se patrzy w ziemie i myśli...no cholernie ciekawe:D...nie no wybacz, ale tak jak postać jest dosyć fajnie zrobiona to cała reszta to spłycenie tego tematu... pokazał bys jakis fajny detalik i zróżnicowane tło...żęby się coś działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablonardo- właśnie próbuję sobie przypomnieć jak toto wyglądało... :D.

 

Bardziej poważnie- update z kilkoma nowymi kolorami i szturchniętym tu i ówdzie modelowaniem. Trochę to zajmie swoją drogą- pół godziny dziennie w czasie uploadowania plików dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności