Skocz do zawartości

2d:First sketches of new project+(plansze)


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...wiem ze juz kiedys zakladalem pdobny watek i nie doszlem do konca:/...wiec moze teraz sie uda...mam ochote zaprojektowac samochod 2 osobowy sportowy cos w stylu maclarena f1...poki co przedstawiam 1 szkic...ale auto takie nie bedzie...choc staralem sie zeby mimo wielu elementow to jakos wygladalo to nie wyglada...dlatego bede szukal dalej pomyslow az znajde...pierwszy szkic mial byc marki ford...stad tez niektore nawiazania do nowej stylizacji forda:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe ...teraz gorsze...potem mam nadzieje beda lepsze:D...a co do wyginania to fakt okropnie powyginane dlatego zrobimy maly pimp my ride i bardziej syntetyczna forme:)

 

ps.pawel jak ty tego meila wyslales ze nie doszedl?:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy mnie męczą: dziwnie wygięty dach (za bardzo) - chyba powinien być bardziej płaski; no i przednie koło - nie ta oś powinna być dłuższa :) a reszta wygląda całkiem wporządku (przynajmniej dla mojego amatorskiego oka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie czuć moc tego wózka, ale coś jakby mu na make spadło moze dorysuj tam np. trupa :) i przednia szyba mogłaby być potłuczona :). Takie moje biedolenie zapowiada sie fajnie.

Moze to przez to przyciemnienie na przedniej szybie ? mozeby tam dać jakis odblask?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj - masz racje ciemno tam jest ale juz raczej nie bede poprawial bo nienawidze gumowac takich miejsc...dzieki za uwagi:)

 

ps...tak sobie dzis zrobilem niezgodne z tematem watku ale coz...sa to 3 plansze zrobione do portfolia na cardesignews.com... (takie male podsumowanie mojej tworczosci zwiazanej z autami)...w sumie corela mam od niedawna i malo jeszcze znam funkcji dlatego sa one tak skape...licze na uwagi i korekty bo napewno sie przydadza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności