Skocz do zawartości

Poszukiwani graficy 3D do amatorskiego projektu gry RPG


Balor_san

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa ShipWreck software poszukuje chętne dusze do pracy nad projektem amatorskiej gry rpg Kemi-Ambaron. Idea jest taka - tworzymy super grę rpg w klimatach fantasy z własnym silnikiem 3d, a przy tym uczymy się wszystkiego i dobrze bawimy. Głównie są nam potrzebni graficy 3D i 2D. Jeśli jesteś zainteresowany - dołącz do nas, nas nie interesuje poziom jaki prezentujesz teraz, ważne żebyś miał chęci i chciał się rozwijać.

 

Jeśli jesteś chętny aby do nas dołączyć proszę o kontakt na mail: [email protected] bądź też na gg: 4787944

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uprzejmie informuje ze strona projektu ( http://www.kemi-ambaron.tk/ ) jest BAARDZO nieaktualna. Dopiero dostałem jej źródło od dotychczasowego webmastera, i zaczynam ja aktualizować (właściwie to pisać wszystko od nowa). Dodam ze prawie cały team grafików się zmienił.

 

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenie "powodzenia" :) Na pewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, fajnie że coś sie dzieje i ludzie chcą coś robić. Podoba mi się róznież to że na tej grupie ludzie dodają drugim otuchy. Taki post na liście dyskusyjnej pl.comp.grafika kończy się zaciekłą krytyką.

Jeszcze raz powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

No i gdybyscie mogli nieco wiecej tu dac o projekcie, jakies screeny, mozliwosci waszego silnika bo podobno piszecie swoj. Bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności