Skocz do zawartości

interaktywna animacja


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ale czy ta prezentacja ma być osobnym programem czy może być w maxie ?

Z materiałami czy bez ?

 

Jeżeli bez materiałów i w maxie to motion capture będzie dobry. Gorzej jeżeli ma to być "stand-alone". Wtedy będziesz musiał użyć któregoś z programów do tworzenia prezentacji modelu 3d na potrzeby www (schockwave ?)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn bardziej stand alone no a np we flashu chyba tez moge to zrobic i potem jako projector zapisać ???? tylko problem w tym ze nie wiem jak :) no ale o to mi chodziło czy w maxie mozna zrobic cos takiego .. czyli teraz wiem ze nie !! pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki zobacze ile to jest warte :) ale jak np komus chce przesłać taka prezentacje to tez musi miec te wtyczke ... no nic z tym projectorem musze sie zajac bo to jest najwygodniejsze chyba :) pzodro!

 

aaaaajjj znalazłem w helpie nawet jak sie tworzy interaktywna prezentacje w shockvawe ajjjj

 

yyy ale nie moge znaleść shockwave trial jest tylko jakis player i tyle :/ ...

 

aaaa to chodzi o Director MX ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam ten Macromedia Director MX 2004 exportuje z 3d maxa do pliki w3d jak w maxie exportuje to mam tam pare opocij analizuj i prevew jesli klikne prevew to mam własne to o co mi chodzi moge sobie myszka obracac dany obiekt nawet jesli ten obiekt nie jest animowany .!! poczym jak exportuje go i zrzucam do Macromedia Director MX 2004 i potem publikuje do projectora pfffff to jest pare sekund i potem sie wyłącza i nie moge woogle obracac obiektem nic nie moge AAAAAAAAAAAA

 

 

Ps. ej ale jak edutuje swoje posty to nie widać że coś pisałem i nigdy nikt nie odpowiada :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności