Skocz do zawartości

Postać 3D: Ciepla KLUCHA


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

Z nudow postanowilem sobie zrobic postac do hmm mam nadzieje przyszlej animacji. Narazie model caly zrobilem w pare godzin takze napewno jest duzo bledow itd. Postac ma byc kartoonowa takze wszystko ma byc przerysowane ogromne i malutenkie nozkeczki. Bedzie wsumie jeszcze wszystko poprawiane lacznie z twarza. Na koncu nie zabraknie lasu pod pachami oraz obowiazkowo pare kedziorkow na klacie. Postac nie ma byc "perfekcyjna" ma jedynie posluzyc do nauki miesni na CATcie, moze w przyszlosci cos z tego sie jeszcze zrobi. Na koniec przydaly by sie jakies sugestie co do CIalka FEJSA itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra poprawilem narazie pare rzeczy, dodalem raczki jak widac, super LACZKI. Duzo rzeczy mi jeszcze tu nie pasi w tej postaci ale to zbiegiem czasu sie pozmienia jeszcze

 

- hcpitero - narazie jeszcze nie bende laczyl glowki bo musze dorobic z 1000 morfingow pod animacje calego feca takze to na koncu samym bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik bardzo fajny, pod Cat przygotowywany powiadasz?! a masz moze jakies tutki do tego ewentualnie wiesz gdzie tego szukac? Tez chetnie zaczałbym sie w to bawic bo opinie slyszałem same dobre poki co ;) Pozdrawiam

 

...a tam w nadgarstkach to nie ciut aby za szczupło jest? ale nie wnikam jezeli Ci tak wygodniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL może to trochę masakryczne ale bardziej mi się podobał bez dłoni :] proporcje są ciekawsze (miniaturka sprawia wrażenie jakby miał takie małe pięści). Mimo, to ciekawy modelik, nóżki też świetne ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co do dlonie macie racje, benda duzo mniejsze ale kluchowate, ma zbyt dlugie te lapy co nie wyglada za fajnie. poki co sie zastanawiam nad mordeczka bo musze ja zmienic jakos dyrastycznie bo mi nie pasuje, pozniej wrzuce jakies updejty.

 

Jmtm - zarejestruj sie na http://www.catoolkit.com i tam masz mnostwo wideotutkow jak robic miesnie za pomoca CATmuscle i oczywiscie do samego CATa tez jes ich zatrzesienie. Kiedys robilem za pomoca ACT ale tam sie przy duzej ilosci miesni sie wszystko chrzani, Catowskie troche inaczej dzialaja takze mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny updejt. Mysle ze juz model jest prawie skonczony, ale moze ktos jeszcze cos znajdzie niepokojacego wasze umysly. Ogolnie teraz zrobie troche morfingow twarzy pozniej sie to zmapuje jeszcze wszystko odpowiednio, takze nie uciekajcie jeszcze bo WATEK sie nie zakonczyl. Kazdy poscik mile widziany :)

 

 

 

No i dodalem juz pare fejsow od morfingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepokoja mnie tylko miesnie karku, moze by je jakos złagodzic troszke, alebo jakiegos takiego hm..."garba?" mu zapodac? o co mi chodzi widac na rzucie z boku. Generalnie cacy to wszystko wyglada. Mam mala prosbe bo w sumie ja tez teraz mecze morfing do postaci ale jak sie zle zacznie siatke to pozniej jest przerabane zeby jakos z tego wyjsc obronna reka...moglbys zarzucic siatke glowy bez smoothow zadnych? bylbym wdzieczny. Kip goin bo pewnie nie tylko ja czekam na animke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyjasniam sprawe garbu, moja CIEPla Klucha miala byc przesterydowana na maksa czyli wszystkie miesni mialy sie wylewac z niego jak np u Dr. Jekila i Mistera Hajda (nie wiem jak to sie pisze i ktory z nich to byl ten zly i wielki) Te bary wyszly jak jakis garb bo nie kozystalem z zadnych zdjec sterydziazy i te miesnie robilem na czuja i na szybko - powiem tak z przodu wyglada w miare z tylu ok z boku jak kupa - stosunek glosow 2:1 zeby juz tego nie poprawiac - bo mi sie nie chce na razie na tym etapie - mysle ze jak bende robil siatke miesni do szkieletu CATa wszystko wyjdzie samo z siebie i zmiany benda nie uniknione takze narazie dzisiaj zrobie teksturke a najwyzej przed samym rigowaniem benda wprowadzane zmiany jeszcze. Ok wysylam mordke z siatka ukazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooł dzieki! no to teraz rozumiem czemu u mnie sie nie animuje...za rzadką (w sensie malo gęsta;) siatke mam :DDD

 

Ps: Zrobiłem jak mowiles i znalazlem w...duzo zajefajnych rzeczy, tylko mam pytanie: Czy "CATMuscle_Max7" to to samo? bo mnie mowiono ze jeden jest do miesni tylko zas drogiego efekty mozna podziwiac min. na tej stronce co ja polecałes. Pytam bo w sumie to nie znam sie na tych nowych wynalazkach (czyt. wszystko powyzej 5-tej wersji maxa :DD). Dzieki raz jeszcze i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość evolved

Uroczy, a te gały ; p. Nie za duze te wgłębienia przy obojczykach ? Wyglada jakby sie miał zaraz zapaść w sobie. Pozdro; czekamy na anime : P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak - jezeli chodzi o teksturki to unwarpem - zawsze tez mam z tym problem i nie chce mi sie nigdy tego robic wiec robie to na tzw. Odwal ladnie mowiac, obslizgly to on raczej nie bedzie gdyz zalezy mi jak na najszybszym renderze, ktory zazwyczaj nie moze przekraczac 1min/sec wiec wszystko zawsze upraszczam maksymalnie jak sie da.

- jezeli chodzi o doleczki obojczykow to wsumie fakt moze to poprawie jeszcze. A jezeli chodzi o dopieszczanie siatki w nieskonczonosc to nie dla mnie, wole zawsze zajac sie sama animacja. THCX wszystkim za posty na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności