Skocz do zawartości

Concepty butow:)


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie zdziw się kiedyś jak ktoś ci kiedyś ukradnie te flamastry xD

dobre rysunki...co do samego poysłu to takie sobie(dla mnie zbyt plastykowe...ale to kwesta gustu, zresztą po to są koncepty zeby poszerzać jak najbardziej nowe horyzonty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome-no wielkie dzieki...jeszcze duzo mnie do rzadzenia:)

hindus-no no jesli chodzi o 2 rysunek to tak uciekla troche perspektywa bo to byl sumie 1 but w moim zyciu:D

arturros-wielkie dzieki:)

Pa6LO-wiesz one sa w sejfie wiec marnie to widze z ta kradzieza:D...no niestety pomyslowosc to poki co moja pieta achillesowa ale staram sie :)

kolegaalek-no wiesz w butach to juz trudniej wymyslec ksztalt niz autach bo wkoncu kazda stopa jest taka sama :)

 

ps.dzieki za komenty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż osobiście nie gustuje w takich kolorach/stylach (wole klasyczną czerń ew. z dodatkiem bieli i szarości) to trzeba przyznać, że całkiem nieźle Ci to wychodzi. Tylko czekać aż któregoś pięknego dnia w tv zobacze jak reklamuje je Nowitzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łądne łądne, kółka doczepić i jazda na drogę:p nieno podoba mi się chyba zaczne poważnie myśleć nad tymi pisaczkami:D pozatym że sznurówki są płaskie, a w bucie marki nike w perspektywie język jest wklęsły a na półprofilu wypókły to nie mam nic do zarzucenia. Jak na pierwszy raz to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...pracki pawla mnie zainspirowaly zeby dalej porobic jakies bucisze rowniez:D...czasu mam malo bo sesja..ale czego sie nei robi zeby sobie troche porysowac...wiec przedstawiam taki o to koncepcik nike...bo lubie ta firme najbardziej:D...w przyszlosci juz mam kilka pomyslow...moze wezme sie za jakies role...butki do basketa....i wogole jakies nowe niecodziennie wizje butow...bo te sa raczej zwykle...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za komenty...dorzucam jeszcze taki szkicyk podeszwy:p...wczesniejszych buciszkow;]

 

AGmakonts-no gust to rzecz o ktorej mozna by dlugo rozmawiac:)...a co do gryzonia to raczej nie bo printy bede robil a one raczej musza byc proste...:p

 

Chveti-dzieki

 

Ra-projekt mial byc prosty w sumie ta podeszwa jest takim odbiciem dla niego mozliwe ze to przez to ale nie chce sie usprawiedliwiac :p

 

Dino-przez podeszwe?:D

 

ps.sorry za jakos zdjec...ale nie mam statywu i musze czyms podeprzec aparat zeby dobrze fota wyszla:(...a skaner gdzie indziej:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni fajnie fajnie, butki trochęprzypominają reeboki ATR swagger II, te co mi się tak podobałt:p, rysuneczek jak zwykle na wysokim poziomie:) ale wydaje mi się, że za dużo miejsca na stopę zrobiłeś, a za mało na resztę stopy. Ahhhh te wloty powietrza:p:p:p. Podeszwa fajna, prościutka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdepłem w twoj butny wontek, i powiem że jestem pod wrażeniem. CooL, masz łape do tego. Jeden bucik mi isę nie podoba jednak. ten drógi. widze jaki koncept X maiałeś ale wszło troche jak żelazko a nie but moim zdaniem;) Reszta zajebiscie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ag...bueheh dobre nie powiem:)

 

powelt...thx no ten co mowisz wyglada jak marny glan po liftingu:p

 

BlackTalon-wszytko to letraseciki...i olowek...niestety trudno zdobyc copicki a letrasety w cale zle nie sa ...w sumie to nawet bardzo podobne do copicow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności