Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Prototype C1 (redux)


mus_Spajder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie to nie jest to żaden firmowy wozik tylko taka własna abstrakcja. Obecnie jestem na etapie jakiegoś fajnego ułożenia szyby i sensownego zaprojektowania drzwi. Znaczek i lampy już mam jak dorobie przednią szybe to wrzuce jakiegoś randera. To że mam dużo pracy przed sobą to wiem ale mi sie nie spieszy jestem jeszcze na wczesnym etapie nauki modelowania i ze spokojem chce sobie wszystko zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dodałem znaczek firmowy (wbrew pozorom dość trudno jakiś wymyśleć już nie mówiąc o sensownej nazwie marki), lampy przednie (jeszcze je troche poprawie i wkręce żarówki) oraz szybe. Tak sobie pokombinowałem i chyba najlepsze rozwiązanie będzie jak szyba będzie podnosić się do przodu (tak jak maski w niektórych samochodach) w celu umożliwenia opuszczenia "pojazdu", opcji jest pełno tylko nie wiem czy starczy mi moich wątłych umiejętności.

znaczek.jpg

calosc.jpg

Wrzucił bym siatka (prosze sie teraz nie śmiać- chociaż mnie też to śmieszy) nie wiem jak zrobić randera siatki tak żeby było ją widać w całej okazałości :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi, czy sie podoba, czy nie. jest za duzo bledow, widocznych golym okiem, nawet bez siatki. zobaczysz, z czasem, po wielu tutorialach i probach robienia modeli, to samo przychodzi. tez niedawno zaczynalem i byla to dla mnie czarna magia o co im z tym chamferowaniem chodzi. grunt to sie nie zniechecac! pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee zle do tego podchodzisz :)

hmm nie mozesz uciekac jak ktos pisze ze model(zaznaczam model) sie nie podoba :) a nawet jak by sie nam concept nie podobal a model byl bardzo dobry to bysmy go tylko zachwalali tu nie chodzi o concept :)

nie marudz tylko zaczynaj go od nowa i rob wolno pokazuj siatki a napewno pomozemy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i popieram moich przedmówców, nie mozesz sie poddawac :) forum jest po to zeby pomagac i zebys czegos sie nauczyl ... jestesmy szczerzy ale nie złosliwi ... po prostu zacznij od nowa, powoli i dokladnie ... no i to by bylo na tyle mojego gadania :) .. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno jest lepiej niz wczesniej i nabral jakiegos juz ciekawego ksztaltu...teraz na twoim miejscu pomyslalbym o chamferach w odpowiednich miejscach zeby wzmocnic sportowy charakter:) no nad jakims fajnym rozwiazaniem lamp i drzwi...

 

ps..jeszcze jedna rada wez zrob dluzszy przod od nadkola a nadkola laczace sie z tym przodem bo teraz nie wyglada fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przód będzie napewno jeszcze modyfikowany bo został narazie zrobiony żeby nie było pusto. Co do drzwi to mam taki pomysł który powoli realizuje żeby podnosiła się cała owiewka wraz z obramowaniem tak jak w samolotach z tym zawiasy będą z przodu. Tak sobie jeszcze myśle żę chyba zostawie go bez spojlera co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności