Skocz do zawartości

Postac LP: kobieta


Gość yon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Będę pierwszy? Będę pierwszy?.... Taaaaak!! Będę pierwszy!! :D

LOL

A tak poważnie - bardzo mi się podoba - naprawde profeska! Powalająca tekstura IMO.. Jedynie mogę się przyczepić dziwnego wyglądu odcinka między biustem a szyją na profilu - do tego dziwnie się tam załamuje ten naszyjnik..

Ale poza tym czad!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam swietne, nie wyglada wogole na tyle poly :)

 

pez szyji/glowy/dloni wyglada nawet niezle, niestety pogiete UV na szyji uboga twarz (tak w konstrukcji siatki jak i textury) oraz dziwne lapki poteguja wrazenie slabosci tego modelu

 

mysle ze nastepne z nastepnymi modelami bedzie ci szlo coraz lepiej bo chyba kumasz o co chodzi w tym! :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest brzydka!! - co samo w sobie nie jest zarzutem ale powoduje ze odbior modelu jest malo przyjemny :D

 

stopy ma jakies duze takie...

 

wlosy sie jej brzydko zaczynaja - na czole szczegolnie to widac - jak od gara...

 

w ogole jej poza jakas taka dziwna - jakby jakies problemy zdrowotne miala (albo gastryczne :D hyhy

 

ten rzemien w spodniach z boku na pierwszy rzut oka jest spx - ale jak sie mu przyjzec dokladniej to poraszkowy (hyhy - sory por@szek :) - bo niby spodnie naciagniete a sznurek sobie luzno wisi i jeszcze cien rzuca!! - jakby byl naciagniety toby sie prezyl jak struna i przylegal scisle do ciala - nawet by sie w nie wrzynal :D

 

i jeszcze - o ile fajnie masz zarysowany detal na materialach (moze ciut zbyt delikatnie) to jej cialko wyglada jak ostro zapudrowane - nic - zadnych detali - sam kolorek...

 

pozdrawiam

 

ps. w sumie fajnie wyszlo, generalnie na plus - ale tak mi sie pare rzeczy rzucilo w oczy...

 

ps II. wlasnie sobie sucham starego polskiego turbo...ostatni grzesznikow placz... - intro jest po prestu wypas i ten text..."nieeee nieeee ma juz nadzieeeejiiiii, koooonieeec gryyyy :D

 

pozzdor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, absolutnie nie bylo moja intencja zeby robic tutaj jakas piekna lale :o mnie na przyklad wnerwia ze kazda kobieta w grze wyglada jak modelka, ale to juz chyba kwestia gustu.

 

z wlosami widze problem. zrobilem blad na samym poczatku i dalem szew na granicy wlosow. potem juz nie chcialem sie mordowac zeby mimo to wyladalo to dobrze. ale nic, po to robie modele treningowe zeby na przyszlosc wiedziec ;) wlosy trzeba 'przymocowac' na uv do twarzy bez zadnych szwow :o

 

z tym rzemieniem sluszna uwaga. wrzynanie sie w cialo wygladaloby jeszcze fajniej niz cienie.

 

na twarzy rzeczywiscie mogloby byc ciut wiecej detali, ale setki dziar tu byc nie powinno. btw tutaj akurat i tak zrobilem 'krok milowy' bo od razu malowalem w kolorze, a nie z jakimis color channelami.

Wogole, jesli idzie o tekstury to mialy byc proste. Jak dla mnie, o wiele latwiej jest zrobic cos z setkami detali niz prostego (detale odrywaja wzrok od ogolu). Chcialem sie z tym zmierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraszek: ma sie duzo lepsza kontrole kolorow na skorze. Jak dla mnie, dla tego faktu, warto.

 

aaa. i dzieki wszystkim za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności