Skocz do zawartości

Postać 3D: Child from Rakahra


Maqs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witamy na forum :)

 

Chyba z makijażem nieco przesadziłeś, pokaż model bez tekstur / włosów, najlepiej siateczkę low-poly. Co do samego konceptu to napisz coś więcej: co to za miasto, co to za chłopak ? po co on tam stoi, czemu miasto jest zniszczone ? itp. Jeżeli dokładnie nie wymyśliłeś takiej historii to warto, bo to bardzo pomaga :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update wiem ze musze poprawic mapowanie, oczy, dziwne usta, i mega badziewny pieprzyk ktory odbija swiatlo:), musze tez cos zrobic z tym tatulazem bo wyglada malo.....no w kazdym razie zle wyglada.

Sorki ze napisalem post pod postem, ale komentujcie bo nie wiem co poprawiac

rakahraface29eu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawędź ust jest zbyt ostra

o oczach chyba sam wiesz

włosy takie rzadkie

brwi od tekstury nie są tam gdzie brwi od modelowania, zwłaszcza z jej prawej strony to widać

ale już jest ciut lepiej niż w poprzednich postach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włosów :) moze spróbuj jakimś pluginem np shag hair albo hair fx fajne efekty można uzyskać co do reszty wydaje mi sie że rzensy nienadają się tzn niema ich :P jest tylko tekstura która niezda egzaminu i oczywiście to samo brwi. Daj zbliżenie na ręce bo coś mi niepasuje al;e jeszcze niewiem co dokońca może mi sie zzdaje :p fajny płaszczyk ale buty mi sie chyba bardziej podobają :p niewiem jaki jest twój pomysł na tą prace ale wydaje mi sie zebyś zmienił troszke go bo jeżeli chodzi o koncepcje to ta kobitka lepiej by wyglądała na tle jakiegos miasta mistycznego wtedy pasował by tatuaz ale wtedy ubiór musiał byś też zmienić napisz coś o sceneri którą zamierzasz wykonać bo niemam jakoś wizi tego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncept jest taki

http://images3.fotosik.pl/11/8996oyv0wk4jhi0r.jpg

te pomieszczenie to katedra albo kaplica, jest stara i zapuszczona i zniszczona ta postac z gunem to ta babka ktora wlasnie koncze, mozecie sie smiac z rysunku bo nie ja go rysowalem:)

 

O bym zapomniał jesli chodzi o te pluginy to mi sie nie przydadza bo pracuje na blenderze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym sprubowal tego plugina, ale powturze JA pracuje na sofcie zwanym Blender, a wlosy wygladaly by lepiej ale jeszcze nie opanowalem do konca blenderowych czasteczek, pewnie puzniej jeszcze cos wykombinuje:)

ale narazie musi zostac tak jak jest, co do rzes i brwi to masz racje poprawie

Yea wreszcie jakies komenty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos komentow malo;) Po raz kolejny przekonalem sie ze windows jest dziwny, bo znikla mi w tajemniczych okolicznosciach partycja, na ktorej byla scenerja, nie bede robil nowej, dopracuje troche postac zrobie tlo i dam do ukonczonych bo juz za dlugo robie tą pracke, narazie ocencie postac w zasadzie to juz ja oceniliscie ale tym razem jest i mieczyk.

1sjarlu6e7xay0n9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności