Skocz do zawartości

Scena 3D: Ponure ale konwencjonalne miejsca.


Mr_SAN

Rekomendowane odpowiedzi

A oto juz w miare poprawiona scenka (oczywiscie dzieki waszym pomyslom i podpowiedziom). Piszcie ich jak najwiecej a postaram sie je zrealizowac w miare moich mozliwosci. A teraz ocencie prosze obecny stan pracki. Jeszcze raz wielkie dzieki. Prace beda nadal kontynuowane. W związku z często padającym pytaniem: Będzie to cos właśnie w stylu dawno nie użytkowanego i podniszczonego przejscia podziemnego (kiedys szedlem przez podobne i to mnie zainspirowalo :-)) Drugi obrazek przedstawia Update z 12.01.2006 Przy okazji chcialbym tu zamiescic mala reklame do dzialu ANIMACJE: otoz znajduje sie tam moja jedna z wielu animacji (pod wzgledem graficznym mysle ze styknie), ale to juz sami ocencie.)

http://img512.imageshack.us/my.php?image=przejscie3ma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to na dole to woda czy zwykla podloga. Bo czy tak czy tak to jest chyba troche za czysta. Tutaj niby stara gazeta a podloga na wysoki polysk noo chyba ze to woda to tez tutaj stara gazeta a woda jak Zywiec Niegazowany cysciutka ;) ale zaczyna byc fajnie. I fakt jakies rury, kable zwisajace z sufitu to by sie przydaly bo strasznie pusto ale jak pisales masz zamiar dodac wiec czekam ........ nadal czekam ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto juz w miare poprawiona scenka (oczywiscie dzieki waszym pomyslom i podpowiedziom). Piszcie ich jak najwiecej a postaram sie je zrealizowac w miare moich mozliwosci. A teraz ocencie prosze obecny stan pracki. Jeszcze raz wielkie dzieki. Prace beda nadal kontynuowane. W związku z często padającym pytaniem: Będzie to cos właśnie w stylu dawno nie użytkowanego i podniszczonego przejscia podziemnego (kiedys szedlem przez podobne i to mnie zainspirowalo :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chudy to jest to właśnie przejście podziemne, ale nie widziałem tego we wrocławiu ;) Pracka taka zwyczajna, ale to dopiero WIP... Moim zdaniem powinieneś dodać trochę więcej urozmaiceń, bo ta texturka na podłodze się trochę powtarza i to jest trochę irytujące... Puszka trochę za duża. Dodaj jakieś wgniecenia na niej a i jeszcze na ścianach dodaj jakieś zacieki...

 

Ps. Powodzenia życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu_1990 - Spox, dzięki za podpowiedz, jutro albo po nowym roku pojawi sie update. Dzieki za wsparcie, poprawione jeszcze bedzie swiatlo. No i wiadomo to jest dopiro WIP wiec bedzie jeszcze duzo poprawek. :-)) Jeśli chodzi o puszkę to mysle ze jest dobrej wielkosci bo to nie ma byc tylko taka mala rozdzielcza tylko servicowa. Jeszcze raz thnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto maly Update. Prosze napiszcie cos co mozna poprawic (wiem ze wiele) ale chodzi mi o napisanie szczegolow (tzn. moze inaczej swiatlo umiejscowic, poprawic teksturki w jakichs konkretnych miejscach itp.) CZekam na podpowiedzi. Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności