Skocz do zawartości

Tekstury do 3dsmax


biterman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Maver.

I właśnie to mnie denerwuje , w takich ludziach jak wy, forum nie jest stworzone tylko , by popisywać się swoimi zdolnościami , ale by pomagać innym , tu widać wasze podejście : poszukaj sobie! jak nie chcesz pomagać to nie pisz, nie szkoda ci czasu ?Wiem jest opcja szukaj na forum ,ale jeśli bilinek nie mógł znaleźć tego tematu , to od razu trzeba na niego naskoczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to mnie denerwuje , w takich ludziach jak wy, forum nie jest stworzone tylko , by popisywać się swoimi zdolnościami , ale by pomagać innym , tu widać wasze podejście : poszukaj sobie! jak nie chcesz pomagać to nie pisz, nie szkoda ci czasu ?Wiem jest opcja szukaj na forum ,ale jeśli bilinek nie mógł znaleźć tego tematu , to od razu trzeba na niego naskoczyć??

 

a co się dziwisz jak takie durne pytania są co kilka dni a odpowiedzi na większość z nich znajduje się na forum i niby wyszukiwarka nie działa dziwne bo mi po wpisani w nią wyskoczyło to

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=21725 bardzo ciekawe czemu innym nie dział :)

 

a ty specjalnie się rejestrujesz by się pożalić jacy to my jesteśmy źli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to mnie denerwuje , w takich ludziach jak wy, forum nie jest stworzone tylko , by popisywać się swoimi zdolnościami , ale by pomagać innym , tu widać wasze podejście : poszukaj sobie! jak nie chcesz pomagać to nie pisz, nie szkoda ci czasu ?Wiem jest opcja szukaj na forum ,ale jeśli bilinek nie mógł znaleźć tego tematu , to od razu trzeba na niego naskoczyć??

 

Czy uważasz się, za wybrańca, któremu wszyscy muszą pomagać?

Chcesz pomocy, szanuj czas tych, którzy Ci jej mogą udzielić.

Ale bilinek nawet nie chce czytać forum, więc skoro nawet on nie chce sobie pomóc to dlaczego wszyscy inni mają to robić?

 

mrkrzysiek poświęcił mu swój czas i przeszukał za niego forum, bo z lenistwa nie chciało mu się nawet tego zrobić. I to właśnie Cię zdenerwowało — to że nikt za kogoś tego nie zrobi.

 

 

— Zanim zapytasz, poszukaj na forum

— Podziękuj, bo się Tobą zajmują, a wcale nie muszą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maver.

Nie szkoda wam czasu? Napisanie tej wiadomości zajmuje wam więcej czasu niż odpowiedz na pytanie.

 

mrkrzysiek - jeżeli znalazłeś link tak szybko to czemu nie pomogłeś koledze ?? Sami popatrzcie na siebie i wasze podejście do innych ... po co pomagać lepiej go zbesztać, niech poszuka i się nauczy. Szkoda słów...

 

infected - masz racje mrkrzysiek poświęcił mu swój czas i chwała mu za to , ale sam często kożystajac z wyszukiwarki znajduje tematy majace 100 stron , przeszukanie tego zajmie dużo czasu , może trzeba pomysleć nad ulepszenim opcji szukaj?

Edytowane przez Maver.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia - po co szukać skoro mrkrzysiek lub ktoś inny może to zrobić za nas.

Dlaczego innych stać chociażby na krótką wzmiankę — „szukałem ale nie znalazłem”, albo „znajduję nie to co trzeba” — tym bardziej, że pytanie jest tak trywialne jak to gdzie podziały się strzałki transformacji w 3ds i jest na nie wiele odpowiedzi. Również w helpie.

— „jestem początkujący” — używam helpa

— Zanim zapytam, poszukam na forum (bo podstawowe wiadomości znajdę szybciej niż się doczekam odpowiedzi)

 

Jak wstawić teksturę? Cały tutorial?

Można napisać konkretnie? Można. Mam problem ze znalezieniem jej w edytorze, albo nie widzę jej we viewporcie itp. Ale po co tracić czas. Niech inni się domyślają.

 

I to jest to do czego zmierzam. Sam nie chcę sobie pomóc. Inni zrobią to za mnie — ale wcale nie muszą — jak ktoś tego nie rozumie - pisze potem [...] A zamiast komentować to napisalibyście co i jak. [..] Na szczęście nikt nic nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda wam czasu? Napisanie tej wiadomości zajmuje wam więcej czasu niż odpowiedz na pytanie.

 

wczesniej sobie dalem spokoj, ale teraz sie nie powstrzymam :)

A tobie nie szkoda czasu? juz dwa posty z twojej strony, ktorych napisanie zdecydowanie jest dluzsze niz udzielenie gosciowi odpowiedzi :)

 

niech poszuka i się nauczy

 

mniej wiecej tak sie uczylem. Uzywanie googli albo manuala programu nie jest czynnoscia grozaca smiercia lub kalectwem, mozna spokojnie robic to samemu bez asekuracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności