Jump to content
Sign in to follow this  
Pablo

Apokalipsa: Meteor ( KONIEC ! )

Recommended Posts

witam,

hmm ja i 2d?:D:D hehe...ale chce sprobowac...wkoncu dzieki bitiwe mozna sie duzo anczcuzyc...mam nadzieje ze i w 2d sie sie cezgos naucze :))...nad 3d narazie zostawie spokoj...a co do 2d i tematu..bedzie to po prostu meteor ktory juz uderzyl w ziemie....duzo wybuchow itd...

pozdr

Łoł Pablo 2D bardzo jestem ciekaw jak to ci wyjdzę.

Tylko skończ obie bitwy ok ?

jasne ze skoncze :)))

a tutaj baaaardzo wcezszne stadium Ziemi... na razie chce namalowac konktynenty , pozniej chmury,potem mteor i na koonuc cale zamieszanie zwaizane z tym meteorem...

pozdr

Originally posted by biglebowsky

Pablo, atakujesz na wszystkich frontach, powodzenia

BIG...staram sie :):)

no ladnie nawet..ttlko zrub jeszcze jakaos smuge za ta kometa ogon czy tam warkocz

Edziu zrobi sie , ale dopiero pod koniec, na razie chce dopiescisc sam meteor i uderrzenie...potem porawie chumry,wode itd

A teraz kolejny update...chetnie poczytam jakies komentarze...bo jak wczesniej mowilem...jestem laikiem w2d :)

pzodr

uuuuuuuu..........no no.....narazie sie podoba i to bardzo.....hehe....Pablo widzisz masz nawet talent do 2d!!! Tak dalej !! masz u mnie 8/10 ... za ten wybuch i meteor....za caloksztalt narazie 7/10 .... :]

hehehehe...wszystkiego trzeba w życiu spróbować...ale jak człowiek ma się na coś zdecydować w końcu to jush jest trudniej...baw się Pablo baw...PS lepiej poznasz :D

pozdro...

No cieszę się, że wystartowałeś :D

Widzę, że bardzo szybko ci to idzie - jak na laika 2d :P

Trzymam kciuki.

Pozdrowienia

Giorgione

podoba mi sie ale jak to jest ze sztuką każdy widzi cos innego, ja np widze oko z ziemi wystające

dzieki...chumkri sa tylko takie tymczasowe...dopiero pozniej sie za nie wezme...na razie poprawiam meteor itd...a co do bitwy 3d przyjdzie i na to czas :))

pozdr

calkiem zajebiste pablo masz glowe do 3d i 2d jestem pelny podziwu 9/10 (za to co jest teraz)[wow]

WItam,

pokazuje Wam skonczona pracke...pewnie powiecie ze za szybko skonczylem , byle aby skonczyc...moze i sie zgodze, ale niestety mam teraz duzo spraw na glowie i nie mialbym czasu na dopieszczanie tego...

Jest to moj debiut w grafice 2d wiec prosze o wyrozumialosc...

--------------------------------------

Text:

Apoklipsa czyli koniec Świata...zblizajacy sie do Ziemi meteor uderzyl z ogromna sila , po ktorej nastepuje katastrofa i wszelkie zycie na Ziemi po prostu ginie...

-------------------------------------

Dla Jury obraz w wiekszej rodzielczosci mozna sciagnac stad:

http://republika.pl/gfr/images/final-Hi.jpg

Pozdrawiam i dzieki za bitwe :)

final-Low.jpg

Chmurki powinny lepsze byc ale jest zajebiste mowie normalnie 9/10 gdyby chmurki lepsze to kolos[wow]

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy