Skocz do zawartości

brushe w p.szopie


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

moj 1rwszy post here :\

ma ktos fajne, ale fajne brushe do p.szopa?

chodzi mi o bardzo podobne jak z paintera, nie chce mis sie uczyc kolejnego programu tylko dla tego, ze ma 2 fajne pedze (biore ctr+z a on mi otwiera nowy dokument...) :o mowie o takich ktore imituja farby, zlewaja sie z tymi spodspodu i reaguja dobrze, sa miekkie itd. ect.- jak w painterze.

jesli ktos zapoda linka bede zobowiazany

pozdr.

ps. nie wachajcie sie wwalac tez swoich zestawow do malowania :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

!!!!!!!!!!! jest opcja, mam paintera IX i rabnieta jest klawiszologia! myslalem ze to w programie tak jest ale lookam w ustawienia klawiszy i jest normalnie np. ctr+z to cofnij. a jak klikam, to tworzy mi nowy dokument :|, ctr+n tez jest jakies inne i tak ze wszystkim :( . w win i reszcie PC klawisze sa OK, ale tam sa przestawione.....JAK TO NAPRAWIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem.. reinstall nic nie pomagal. Najzabawniejsze jest to ze samo z siebie sie naprawilo. Nie wiem jak i nie wiem dlaczego.

Chetnie bym sie dowiedzial czy ktos potrafi wytlumaczyc czemu sie tak dzieje i w jaki sposob to naprawiac w razie gdyby programowi znow sie "odwidzialo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamietam wystarczy zmienic język na polski :P po zatym takie Twoje pisanie trzy po trzy kurt że artrage to shit tylko dlatego ze nie umiesz go uzywac nie jest mile widziane więc wyluzuj.

 

edit -> problem rozwiązany ale post zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach jezykowych windy trzba podminić łotewski na polski i nie powinno już nic przeskakiwać.

 

Co do pytania o szopa to kolor blending można uzyskać malując smudgem z włączonym finger painting.

Można też brushem zasymulować podobny efekt bawiąc się opcjami color dynamics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności