Skocz do zawartości

Scena 3D: Wizualizacja biura szefa ;)


Hubi

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Wolnymi chwilami w święta zrodziłą sie taka 'wizka' biura szefa ;)

Modele moze nie doskonałe ale wszystkie moje :) Właściwie traktowałem to jako taki większy speedzik.

 

Chciałem poćwiczyć troszkę oświetlenie wnętrza i wyszlo mi wlasnie coś takiego.

 

Max 8, vray.

 

Pozdrawiam!

 

 

 

6.jpg

 

 

1.jpg

 

 

2.jpg

 

 

3.jpg

 

 

4.jpg

 

 

5.jpg

 

 

11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciemno i nieczytelnie, ale w sumie nie jest zle. Mimo mroku oswietlenie jest calkiem fajne. Uzywaj camera correction. Ujecia 1 2 i 3 sa dziwnie ustawione, chyba za wysoko, co psuje calosc. W 5 ujeciu kadr jest za bardzo uciety na gorze. Tlo za szyba powinno byc bardziej przejarane. Woknach masz chyba szyby, jesli tak, to wywal je, bo zwalniaja render a i tak nic sie w nich za bardzo nie odbija. Paskudna jest ta tekstura na sciania. Modele wygladaja ok, choc wzornictwo srednio mi sie podoba, ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Hieh wszystko jest ladne i dobre ale calość psuje textura SCIAN!!!!!!!!! JAK mogłeś poscic taki chłam :):) JKurcze rzuc tutaj jakąs pastelke w palaczeniu z jakims ostrym kolorem:) warto by bylo bo siany sa ekhmmmm tragiczne a co do calosci jest dobrze nawet bardzo dobrze pozdro:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za komentarze (i te dobre i złe ;) )

 

widze ze wszyscy czepiali się ścian a ja wlasnie od nich zacząłem :) mi się takie podobają i w przyszłości chciałbym mieć takie w gabinecie ;P. Cały projekcik chciałem utrzymać w odcieniach szarości.

 

Co do stołu i jego tekstury to się zgodzę. Ale już nie chciało mi się tego poprawiać.

 

Dziwie sie ze nikt nie wypowiedział się na temat laptopow ktore wygladają totalnie tragicznie - ale jak pisaiłem traktowalem to jako wiekszy speedzik.

 

Chalek-> do czego służy camera correction?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem nic na temat modeli bo będzie, że znów się czepiam, ale oświetlenie skaszaniłeś podręcznikowo. Choć widać, że przemyślałeś sobie wszystko dokładnie to myślę, że w tym całym planie gdzieś zagubiłeś prpoprcje, które również wydają mi się zawalone. Pomimo, że są to minimalistyczne wnętrza (e) to właśnie przez te proporcje mamy efekt przepełnienia. No i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności