Skocz do zawartości

[Logo :)] podejscie 3 - REBEL studios


LISEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to moje 3 podejscie do tematu, ostatnio nie wypaly same, mam nadzieje ze tym razem sie spodoba. Wersja wstepna czarno-biala, syfki na masce sa umowne...

 

Logo REBEL studios - amatorska grupa "robiaca" gry ;)

 

http://www.vlo.torun.pl/~rebel/temp/rebel%20logo5.gif

http://www.vlo.torun.pl/~rebel/temp/rebellogo6.gif

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

minimalizm jest dobry jeśli jest dobrze zastosowany. tutaj widzę uproszczonego kolesia z machą p-gaz. na twarzy. i nic więcej. dodaj chociaż jakieś outline'y wokół tych okregów albo połącz to w kompozycji z napisem REBEL Studios.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, że to nie jest logotyp, tylko logo, chociaż to też zbyt dużo powiedziane, jak na to co zaprezentowałeś...

Ta synteza jest zbyt duża, przez co wygląda to nieciekawie - gdzieś po drodze czyszcząc projekt zgubiłeś tą maskę, słabo sie to czyta. Powinieneś więc cofnąć się o kilka króków do tyłu, kilka duzych kroków. Zacznij od pomysłów - im więcej tym lepiej, tak żeby było z czego wybierać. Jak bedziesz się kurczowo trzymał jednej koncepcji, to nic dobrego nie zaprojektujesz.

No więc....czekamy na pomysły ;)

 

P.S. Notujac pomysły musisz mieć jakiś punkt zaczepienia, coś co bedzie uzasadnieniem dla projeku - myśl wyjściowa. A więc logo powinno nawiazywać do firmy i tego czym się ona zajmuje, to jest podstawa. Przypadkowych znaczków można tworzyć multum, ale to nie tylko ma byc ładne, ale też funkcjonalne...przedewszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego' date=' że to nie jest logotyp, tylko logo[/quote']

a czym sie różni logo od logotypu?

btw: popełniłem kiedys ten sam błąd :D

 

AAAAA...masz racje, to jest logo

btw. Adasiu zenku mały, nie miałeś racji!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze prosze o wyjasnienie czym roznia sie te dwie rzeczy logo,logotyp?...

 

Pwracajac do mysli loga, nawiazuje glownie do nazwy grupy i jakoby do zalozenia, ktore mialo przyswiecac grupie, trudno tutaj nawiazywac do tego czym, sie grupa zajmuje...

 

Sansserifie prosze o ocene i porady...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no tak, wszystko wyjasnione ;)... nastepnym razem tez nie popelnie tego bledu i za wprowadzanie w blad nazwa tematu tez przepraszam ;)...

 

Mam jeszcze pomysl na rozbudowanie tej idei...

 

BTW Mellodeque, mozesz podac jakies przyklady tych antyterrorowych logosow?

Tweety - Ty chyba sypiasz na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to peter_muler mnie wyręczył :)

A wracając do tematu...skoro robią gry to nawiąż do gier i ich stylistyki.

A co do pęknięć...wow...człowieku, ja myślałęm że do jakieś niedoróbki, wiesz...syf który sie pojawia podczas pracy. Koniecznie z tym coś zrób (czytaj wywal). Pamiętaj, że logo to mały znak, a nie taki kolos jak nam tu pokazałeś, jak go przeskalujesz to tych 'pęknięć' czy co to tam jest nie bedzie widać.

No i właśnie...co do prezentacji, to tak się przyjęło, że logo przedstawia się w dwóch wersjach - małej (o podstawie np. 1-2 cm) i dużej(o podstawie np. 10-15 cm). Więc zamieszczając tu kolejne propozycje , daj też miniatury, wtedy tak naprawde bedziemy mogli to ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde logo, znak czy logotyp opowiada jakąś historię. U Ciebie jej nie ma, jest jakaś forma graficzna ale tak naprawdę nic nikomu nie mówi. Pokaż logo kilkunastu losowym osobom i spytaj się z czym się kojarzy. Rozumiem że ma być Rebel, więc skojarzenia militarne ale nie na zasadzie producenta masek przeciwgazowych ;) Postaraj się bardziej oddać temat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności