Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi S3


razor1988

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję że przypadnie wam do gustu :) Tą pracę można znaleść na innej witrynie, ale chciałem zamieścić ją także tutaj

 

http://www.max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=29065&stc=1&d=1105630055

 

Proszę o kometaże i wskazóki.

A pozatym Render w Brazil 1.2 a modeling w 3ds Max7 sp1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W końcu ktoś kto renderuje w brazilu :D Jeżeli chodzi o swiatła polecam tutka: http://www.3dcar-gallery.com/tutorial/less02.htm. Wykonanie modelu -coś mi się nie widzą nadkola- troche zbyt płynne przejście - chyba że tak jest w oryginale, to się nie czepiam. Czekam na reszte i mam prośbe. Mam ogólnie rzecz biorąc problemy z materiałami w brazilu. Mógłbyś podpowiedzie ustawienia materiału karoserii oraz światła, jakie użyłeś w scenie. J byś mógł, to odezwij się na GG. Narka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny jest fajny bo duuuzo bledow maskuje... :P Dokoncz modelling a pozniej baw sie z lakierem, bo ci sie znudzi. Daj siatke i rendery z materialem probnym (tzn nie z lakierem!!!). Jakis szary material - domyslny Maxa.... I zrob cos z tym grillem!!... Bo jakos jest taki dziwny ;P I daj ujecie tylu - bo przod juz widzielismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilll moge rozciągnąć w dół jeszcze, ale i tak jest prawie taki jak w oryginale, być może ten blueprint jest wadliwy. Mam jeszcze pytanie wie ktoś może jak ustawić brazila aby renderował siatkę, wiem że można zrobić to innym renderem ale ...

siata2ft.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności