Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Honda S2000 -> Sikham VS Loozack


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a możeby tak założyć jakiś topic w dziale \"Wolne dyskusje\", gdzie możnaby zamieszczać zdjęcia jakichś wyrąbistych aut ?? co wy na to ?? :) wtedy miałoby się zbiór różnych fajnych furek w jednym miejscu i możnaby przy okazji poznać gusta forumowiczów [cfaniak]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy modeluje to co lubi :P a poza tym jakto dotyczy tylko aut ?????? jak przejżysz wszystkie topici na WIPie (ja to zrobiłem, maniak ze mnie :D ale mówię oczywiście tylko o nazwach a nie żeby do każdego topica zaglądać :]) to zauważysz, że samochody to najwyżej jakieś 10 może 15% WIPa... może to i dużo, ale czy to takie dziwne ?? w końcu przeważająca część forumowiczów to mężczyźni [cfaniak] ale nie bój się, kiedyś wezmę się za motor (jakby nie patrzeć motor to nie auto :P) :] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ładnie baardzo ładnie, dawno tu nie byłam a model posunał sie do przodu, lakier ywdaje sie byc ok, reszta zalezy od otoczenia, jak zrobisz czarny bedziesz mial wiekszy kontrast, to zawsze fajnie wyglada, poza tym na czarnym nie widac bugów :D chyba ze chciales zrobic srebrny metalik to faktycznie troche jest jakis taki \"nie metalik\" :) ale niestety ci nie pomoge bo do swojego meraka tez chcialem kiedys taki zrobic i stwierdzilem ze lepiej zrobie czarny :) hehe

moze nastepny model bedzie mial inny kolor...

takze reasumujac zostaw lakier jezeli masz cos do modelowania, jest OK!! na obecna chwile, naprawde!

tak trzymac :)

sikham prześmiewco (hehe) gdzie twoje updaty :)

 

co do tematyki motoryzacyjnej - kazdy robi to co lubi, jak slusznie stwierdzil loozack

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba rzeczywiście zrobię czarny lakier :D a teraz męczę się nad wycieraczkami, ehh... ciężka robota :) no dobra, szczerze mówiąc to wcześniej męczyłem się nad wycieraczkami, a teraz wróciłem naje... khem, po paru [piwo] i se chyba jakiś film obejżę, burp... :| bo już nie mam siły :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack powiem Ci dwie rzeczy:

 

po 1

Jezeli kiedys tam mialbym stanac z Toba do minibitwy to obiektem ktory bedziemy modelowac napewno nie bedzie samochod...

 

po 2

.....bo samochody robisz na cod miod i orzeszki :D

 

BARDZO LADNIE CI TO WYSZLO !! CZEKAM NA TEXTURKI !!

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier, bez przesady :) jak zobaczyłem szczegółowość twojego modelu Focke Wulfa to z wrażenia spadłem z krzesła i zacząłem machać nogami :D więc to raczej ja powinienem się bać mini-bitwy z tobą :P a do texturek to ciągle daleko, jutro postaram się zrobić wnętrza reflektorów i jakieś tam inne duperele :) a później zabieram się za środek auta... ehhh :| zdrówko [piwo]

P.S. dopiero co wróciłem z kina i mam radę dla ludzi o słabych żołądkach... nie idźcie na film Kill Bill :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra Loozack swoje wiem :D samochody umiesz robic :) ze srodkiem tez sobie poradzisz :) tak samo jak z texturami :).

 

jaka tam szczegolowosc Ty widzisz :P ?jeszcze duzo szczegolow nie ma a tych co nie dam rady modelowac zalatwie textura :).

 

Co do minibitwy :] to dalej smiem twierdzic ze to ja bym sie bal z Toba walczyc :) ....moze kiedys sprawdzimy to w praktyce :).

 

ps.

Kill Bill fajny czy do bani?. Mi sie bardzo podoba muzyczka ze zwiastuna :D sciagnij sobie jak nie masz :)

 

Pozdrawiam !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, super...!! zastanawiałem się czemu nie zrobiłeś 1 wycieraczki...ale potem doszedłem do wniosku że czemu nie niech będą i 2 :P chciałem się czegoś czepnąć ale nie moge :) a to chyba dobrze...tfu...nie...czepne się !! Czemu tak długo to trwa !! :D:D:D

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Wiggles, przejżałeś mnie :D ale jest na tym forum niejedno lepsze auto od mojego :)

 

dwa nowe renderki [cfaniak]

 

lampa2.jpg

 

lampa3.jpg

 

P.S. chyba zrezygnuję z czarnego lakieru bo nic nie widać na tych renderach :| chociaż z drugiej strony to czarny lakier jest bardzo fajny więc może jeszcze coś pokombinuję :) [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo mowic, ja tam bledow nie widze, moze moglaby byc troche jasniejsza, troszke... ale to juz tak na sile...

a ilopokojowy masz ten samochód :) przyjmujesz w nim tez gosci :)

bryczka super tylko scena za ciemna, rozjasnisz troche moze dodasz lekki kontrast w fotozloma i wszystko bedzie ladnie widac zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 pokoje + kuchnia (czasami smażę coś na silniku), imprezy zapoznawcze jak najbardziej, z tyłu mam salon z rozkładanymi fotelami i basen (siooooostrooo... baaaaseeeen :D) więc zapraszam :D

ano scenka jest ciemna jak cholera, zmienię jeszcze mapkę HDRI, a fotozłoma nie mam tylko \"profesjonalny sklep z farbami\" :) ale wolałbym gdyby mi to wyszło prosto z Maxa, bez używania dodatkowych programów, więc trzymajcie kciuki :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well, well, well... i ja sie wypowiem:)

szczena opada chlopaki:)przedewszystkim dopieszczone te autko, ze az szok... wytykanie bledow na tym etapie to perwersja:)

natomias pozostaje sprawa czasu przeznaczanego na wykonanie jednego modelu....ale skoro to nauka to jesteście prymusami:)

naparawde piekna robota:)

prosze o zamieszczeie jakichs najdowsyzch danych technicnzych odnosnie modelu, znaczy si eliczba poly, siateczki, i najwazniejsze...ilosc robotogodzin(tak w pryzblizeniu:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię perwersję :D;)

 

1. liczba face\'ów (narazie, będzie więcej :)) - 378724 :o

2. siateczka

 

wire1.jpg

wire2.jpg

wire3.jpg

 

3. liczba \"robotogodzin\" - zbyt wielka żeby tu się zmieściła :P a tak serio to za cholerę nie wiem, ale pewnie ponad 200 (tak, tak... dwieście :)), a to przez to, że zbyt dużo czasu spędzam przy małych pierdółkach, bo za wszelką cenę chcę, żeby były jak najwierniejsze oryginałowi (w sumie to chyba dobrze, nie ?? :D), naprzykład przednie reflektory robiłem około 6-8 godzin (łącznie z materiałami) i ciągle coś poprawiałem :) nawet teraz jeszcze nie do końca mi odpowiadają :| no ale chyba nie są złe jak na moje pierwsze w życiu lampki :)

ale największe wyzwanie ciągle przede mną... WNĘTRZE !! aaaaa, aż się boję wymówić to słowo :D

pozdrawiam i dzięki za posty [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mam pytanko... czy wgrywają wam się wszystkie obrazki ?? bo mi się coś trzeci nie otwiera do końca :|

P.S. Quadysz, ja już sam nie wiem czy to bitwa czy nie bo z tego co wiem to Sikhamowi Honda już trochę zbrzydła (nie dziwię się, ponad dwa miechy robić jeden model to trzeba być... Loozackiem :D)

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Loozack pracuje wiec sie nie obrazi jak podyskutujemy o paru szczegolach:

1. Za maly promien ramki

2. Nadkole z reflektorem sa czescia jednej powierzchni so poki nie sa sconnectowane z powierzchnia zderzaka wiec boje sie o ten trojkacik na renderze wyglada jakby ktos stuknal mlotkiem od spodu.

3. Wciecie w zderzaku chyba ma wiecej charakteru w orginale

4. Grill w zderzaku chyba powinien byc troche wiekszy i plytszy :)

5. Troche wiekszy promien przechodzacy w mniejszy az do pionu

6. Chyba tak wyglada bazowy surface blotnika

7. bardziej plynne przejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności