Skocz do zawartości

Problem z trojkatami i vertexami?


WyRC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc

No moim założeniem, że lepiej było by go pociągnąc wzdłuż błotnika. tak jak Ci narysowałem. Obok wampirka ;P Ale nie ważne, jak mówisz że jesteś zadowolony z efektu, no to już Cię nie czepiam.

Aha jeszcze jedno, tak twoją drogą , czasami warto używac Turbosmooth'a zamiast Meshsmooth'a. A to dlatego że możesz zobaczyc twoją siatkę w rzeczywistości jaka ona jest. Meshmoocie tego nie widac. I w ten sposób mozesz śledzic czy dana siatka jest prawidłowo wymodelowana. Mi bardzo pomaga. Dzięki temu nie mam śmieci na modelach. :P A tego nie znoszę. Wolę poświęcic tydzień czasu nad jednym modelem, nic go olac. Rozumiesz, ty dajesz mu życie. ;)

 

Pozdrawiam

Jonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno, tak twoją drogą , czasami warto używac Turbosmooth'a zamiast Meshsmooth'a. A to dlatego że możesz zobaczyc twoją siatkę w rzeczywistości jaka ona jest. Meshmoocie tego nie widac.

Bzdura, nie wiem co co ci chodzi, ale domyślam się że albo o isoline display, lub (co bardziej prowdopodobne) o show cage ?

Mam rację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy modyfikatorach... to takie lamersie pytanie... jak uzywam turbo to mi wyglada to ladniusio... ale jak zazuce mesha to mi wychadza jekies dziwne buly... to moja wina czy co ?

jak bede mial wiecej czasu to wkleje przyklad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności