Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Yamaha YZF Trackburner ( koncept)


Gizmo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja nie wiem jak się ma kierownica obracać ale ....:P olać

koncept wizualnie jest ładny , bardzo ładny , render dobry + , można było jeszcze kombinować z lakierem.ogółem 5/6 :)

 

ps. Pamiętaj że masz być na paintballu w Gliwicach ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego maxvella (czy jakos tak) wziela moda by sie przyczepiac do "studia" a nie do "sceny" :p. Nie wiem tez do czego tu sie przyczepiac, tak jak jest mi sie bardzo podoba. Teraz wyglada tak bardzo futurystycznie :) i tak powinno zostac ^^' Nie ma co sie czepiac na sile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge pojąc jak mu się koła obracają.

Rozumiem, że chodzi Ci o napęd.... Ja założyłem sobie, że koło tylne napędzane będzie tradycyjnym łańcuchem którego płaszczyzna obrotu jest obrócona o 90 stopni do tradycyjnego rozwiązania....tzn łańcuch jakby opasa koło w płaszczyżnie poziomej . W obudowie może być tzw przekładnia ślimakowa która przenosi napęd na zębnik zamocowany na feldze....oczywiście na obrazku tego nie widać bo :

a) części te są zasłonięte obudowami

b) części tych nie modelowałem

c) dlaczego nie modelowałem tych części - patrz punkt "a" :)))))))

...Pomysł ten jest bezsensowny w motocyklach ścigających się na torach bo nie można szybko wymienić koła.......ale mi chodziło o to, żeby fajnie wyglądało :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten system bardzo od razu spodobał, co wyraziłem w pierwszym poście, kiedy tylko ten motor znalazłem :). Jest futurystyczny, ale o to chyba chodziło :). System ten miałby w rzeczywistości troche więcej wad, jak na przykład duże obciążenia na felgi, bo ciężar nie rozkładałby się równo po obręczy całej, ale tu chyba nie chodziło o dokładność z modelem fizycznym :)

Jak dla mnie praca baaardzo udana, podtrzymuję ocenę, którą wystawiłem wcześniej.

 

Jeszcze raz dziękuję za tapetki :D:D:D:D:D:D i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi Ci o napęd.... Ja założyłem sobie, że koło tylne napędzane będzie tradycyjnym łańcuchem którego płaszczyzna obrotu jest obrócona o 90 stopni do tradycyjnego rozwiązania....tzn łańcuch jakby opasa koło w płaszczyżnie poziomej . W obudowie może być tzw przekładnia ślimakowa która przenosi napęd na zębnik zamocowany na feldze....oczywiście na obrazku tego nie widać bo :

a) części te są zasłonięte obudowami

b) części tych nie modelowałem

c) dlaczego nie modelowałem tych części - patrz punkt "a" :)))))))

...Pomysł ten jest bezsensowny w motocyklach ścigających się na torach bo nie można szybko wymienić koła.......ale mi chodziło o to, żeby fajnie wyglądało :)

Pozdrawiam :)

 

 

IMO moze to jednak naped cierny?

Lancuch nie napedza samego kola a walec ktory styka sie bezposrednio z opona i ja kreci(wszystko to pod obudowa, dlatego nie widac). Takie napedy stosuje sie w chopperach. Taka wersja napedu jest chyba bardziej realistyczna.(i nie ma wiekszego problemu ze zmiana kola :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności