Skocz do zawartości

Szukamy grafików do pracy przy fanfilmie Gwiezdnych Wojen!


borya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukamy grafików 3D (i nie tylko) z okolic Gniezna/Poznania do pracy przy fanfilmie Gwiezdnych Wojen. Więcej szczegółów mogę przesłać zainteresowanym na maila lub priva.

UWAGA: Nie możemy Wam płacić, więc zgłaszajcie się jeśli jesteście zainteresowani pracą BEZ wynagrodzenia.

Zdjęcia odbedą się dopiero w lipcu, lecz już teraz pracujemy nad scenami cyfrowymi, niestety mamy tylko jednego grafika (mnie!). Szukamy osób znających się przede wszystkim na modellingu i animacji.

Pozdrawiam i proszę o zgłoszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca bez wynagrodzenia...

Znasz historie o tym, jak to chłop chciał konia oduczyć jedzenia? Dawał mu coraz mniej paszy, po pewnym czasie dawał mu juz tylko 3 źdźbełka trawy dziennie, az pewnego dnia koń wykorkował.

Chłop stanał nad nim, podrapał sie po dupie i rzekł:

- Szkoda... tak pięknie żarł i padł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Shogun, wiesz czym jest fanfilm? Jak możemy płacić grafikom? Fanfilm polega właśnie m.in. na tym, że wszyscy uczestnicy zadowalają się końcowym efektem i uściskiem ręki. I uwierz mi jest masa ludzi, którzy bardzo chętnie chcą z nami pracować (szkoda tylko, że bardzo mało z nich to graficy XD).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borya, nie zrozum mnie źle, ale moim zdaniem nie ma sensu przykładac ręki do czegoś, z czego nie będzie pieniędzy.

Praca nad najmniejszym i najkrótszym nawet filmem to masa roboty. Dla przykładu:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=8703

Sinclar siedział nad tym o ile wiem po 10h/dobę, pod kroplówką z kawą, bite pół roku. Ile efektow wy chcecie mieć do fanfilmu?

Chociaż połowę tego?

Ktoś, kto umie zrobic efekty specjalne do filmu, zgarnia za to na etacie min. 5000/m-c i nie pieprzy się z fanfilmami.

Life is brutal, trzeba z czegoś zyć, bo imperialna waluta u nas nie jest akceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni nie szukają profesjonalistów tylko amatorów...

W takich projektach można nauczyć się tego i owego... A uczyć się trzeba najlepiej na żywym materiale, bo wtedy i zacięcie większe i pracować bardziej się chce...

 

Oni nie proszą o pomoc tych, którzy umieją na tyle by pracować profesjonalnie (a trzeba umieć dużo żeby pracować tak jak piszesz), więc nie czepiaj sie chłopaków... imo to fajna inicjatywa i fajnie że chce im to się robić.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna robic za darmo - dzieki temu sie mozna rozwijać. - ale nie wiem dlaczeog nie dostalem linkow. Bo chyba COKOLWIEK , KTOKOLWIEK z WAS w zyciu juz zrobił ??? Wlasnie te linki maja pokazać potencjalnym chętnym jaki poziom prezentujecie. - bo mozliwe spektrum jest ogromne :).

Poza tym jest jakis masakryczny wysyp fan-filmow - i ciekawy jestem czym potraficie przekonac ze to wlasnie DO WAS warto sie pryzlaczyc.

pozdrawiam i czekam na linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shogun, myślę jednak, że znajdą się ludzie (bo właściwie już się znaleźli), którzy mogą pracować za darmo. Nie szukamy profesjonalistów, tylko chętnych amatorów. Kaanu, jeśli chodzi o te linki to nie zrobiliśmy żadnego filmu fabularnego, czy czegoś w tym rodzaju, jedynie pewien reportaż na potrzeby pewnej wyższej uczelni, czy tego typu pierdoły. Ale za jakiś miesiąc zakończy się produkcja filmu, przy którym współpracujemy, więc Wam podrzucę. Jak już pisałem Tobie na innym forum ten projekt miał być pierwszym większym, ale miał też być troszkę inny. Mianowicie, film miał trwać 10 min., jednak podczas produkcji koncepcja troszkę się rozrosła.

Pozdrawiam.

 

P.S. Niedługo zamieszczę kilka screenów z filmu (przepraszam, że cały czas piszę "niedługo zamieszczę", ale mam modem a uwierzcie, że nie jest łatwo uploadować na nim pliki XD).

 

UPDATE:

Narazie tylko tyle. Nie są to końcowe screeny z filmu.

 

shot12ra.jpg

 

shot22en.jpg

 

shot320zd.jpg

 

shot44ey.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności