Skocz do zawartości

Piekna i Bestia: "Kiss of death"


Jonasz_Real

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam, wrzucam kolejny updejt, w niektórych miejscach bardzo

dopieszczałem :D Co widac we fragmencie, po prostu lubię tak robic ;)

 

KatarzynaKoleta: Dzięki Kaska, twoje słowa podnoszą mnie na duchu.

:) Poprawiłem kolorki na szklanej piramidzie.. Katedrę dałem troszkę w

niebieskich tonacjach, co na pewno pozwoliło oddalic obiekt. Może

powinnienem dac jeszcze jakiegoś DOF'a, Blura. Na pewno da mi jakąs głębię.

 

Eyescream: Poprawione. Niestety przyciemnianie budynku, nie

przyniosło mi rewelacyjnych sukcesów Myślę, że teraz jest dobrze.

 

Futro: Dzięki !

 

lolipop: Dzięki, dzięki,

 

Teraz napiszę ogólnie. Wiem, że lewa ręka powinna byc taka sama jak i

prawa. Jeszcze się nie zdecydowałem co do wyglądu. ,

Jest jeszcze jedna sprawa, jak zasłoniłem lewą rękę bestii kartką, cos

mi się zdaje że lepiej. Cos się uspokoiło, hmm...Wydaje mi się że za

 

dużo w tym miejscu się dzieje.

P.S. Updejt bym wrzucił wczoraj, ale ten mój internet ciągle szwankuje.

Nie daruje mu tego. Aaa nie ważne, nie wasz problem...

 

Pozdrawiam wasz wszystkich ^_^

 

piknaibestia213qn.jpg

 

I mały fragment

 

fragment9kv.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

no i postacie wyszły do przodu, coraz lepjej to wygląda, obie łapki nie koniecznie muszą być identyczne w koncu moze to być robot złożony z odpadków czyli tego co sie dało, ale fakt ze ta druga łapka ksztaltem zostaje w tyle w stosunku do całosci, ma ksztalt lejka do benzyny, a kolory mi się poki co nadal podobają, są jak zanalazł, nawet się zastanwailem co wymyslisz z tłem jesli chodzi o barwe i oddalenie go no i wyszlo git : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna praca =) obserwuje od początku.. wyodrebnienie postaci z tła poprawiło znacznie prace jednak prawa reka robota nadal wtapia sie w 2 plan. Ściemnij ją i będzie ok =) Pozostanie tylko wybajerzanie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Eyescream: Dzięki, wolałem jeszcze nie zmniejszac nasycenia. W paru miejscach zciemniłem. Ale wypróbuje ten trik ;)

Mario Don: Dzięki, he faktycznie przypomina mi ten lejek. Ale nie wierz mi, że to nie było założenie :)

Vinegar: Dzieki za komentarz. :)

Meetal: Dzięki, Fajnie jest miec własne grono oglądających.

Oki wrzucam obrazek, jest prawie skończony, pozostały mi jeszcze drobne detale . Dodałem blura, i zwiększyło mi głębię.

Może jakies uwagi?

Pozdrówka

 

pi281knaibestiafinish11009ll.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jmtm00, trudno jest wymówic twojego nicka :) Czy to jakis skrót?

Wrzuczam animowane prace, sorki za kompresję, jakis dziwny "zielony" pasek pojawił się po prawej stronie. Uwaga waży 2 mega. Nie potrafiłem lepiej skompresowac, nie tracąc przy tym jakości. ;)

 

http://s52.yousendit.com/d.aspx?id=0RN2CJ49B4JGB0P5DB7WSQUB82

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsznie fajny ten rysunek - jeden z lepszych tutaj. Tylko pare rzeczy mi jakos nie pasuje - to swiatlo kolo ust postaci na dole, jej strasznie rowna linia wlosow, to ze robocik jest taki masakrycznie matowy... mysle ze moglbys cos z tym jeszcze dzis zrobic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Frodok: Thanq !

OmenN2501: Dzieki za słowa pochwały, :) W photoshopie nie zbyt długo siedzę. To będzie jakies rok. Ostatnio w wakacje miałem okazję skosztowac z tabletem. I tak to się zaczęło.

Usta poprawię, linię włosów nie zmięnię, ponieważ jest manekinem

Matowy robot, powiadasz? Hmm. Masz na myśli żebym mu żniszczył powierzchnię. Jakieś wyrażniejsze zadrapania?

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matowa zanczy ze odbija swiatlo bardzo rownomiernie (jak taki chropowaty plastik) i tak troche to nie pasuje do charakterystyki metalu

 

http://www.itchstudios.com/psg/art_tut.htm

 

tu masz fajny tutorialek gdzie jest pokazane pobieznie jak sie swiatlo odbija

 

I jak na rok pracy z peesem to naprawde niezle rzeczy robisz ;] oby tak dalej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Kaska. Wydaje mi sie ze to jakas pomylka, to dziwne ze dostalem sie do finalu. Nie powinno mnie tam raczej byc. Mysle, ze nie doceniam siebie. :) No coz widocznie tak mialo byc, najwidoczniej cos w tej pracy jest. Jest troszke czasu, zeby go dokonca doszlifowac. Jeszcze raz dziekuje. Jest mi skoda, ze sie nie spotkamy w finale.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz Tobie sie wydaje to pomyłka-oszalałes-to co ja mam powiedziec,heheh trafiam na forum,bitwa, tydzien do nominacji-stratuje-i jestem w finale-koniec konców-nie wazne co dalej-jest super teraz :) usmiech prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopieszczam, jeszcze raz dopieszczam :) Pokazuje tylko fragment. Zaśliniaczyłem garby. Poprawiłem lampki. I takie duperele :D. Zadrapania na barkach są jakos sztuczne dziwne, poprawię. Pozostałosc robota tez będzie w taki sposób wydetalizowane, o ile mi starszy mi czas :rolleyes:

Pozdrówka

 

fragment4hn.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jedziesz jedziesz ;) a mi tak teraz sie pomyślało jakby ten obrazek wygladał w odcieniach granatu, nie wiem moze wcześniej pokazywałeś juz inne wersje kolorystyczne?...tak czy siak, dobrze Ci idzie! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam cierpliwość O.o

 

ja już swoje zdanie wypowiedziałam wcześniej i dalej uważam, że mam rację, że sam najlepiej widzisz co jeszcze poprawić, a co już jest super..

 

dla mnie praca na podium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

jmtm00 - Dzięki, co do odcieni granatu, zastanowię nad tym. Dopiero na końcu w czasie podsprodukcji. Bo pozostało mi jeszcze detale do pomalowania. Aż wołają mnie żebym je dopieszcził, cholernie one to lubią. :p

 

OmenN2501 - Dzięki. Omenie, wierz mi, cholernie sie staram żeby robot nie był matowy. Wpatruję ciągle na twojego tutka, i referencjach z metalowymi połyskami. Powolutku jakos mi to wychodzi.

 

Vinegar - Dzięki, ja zawsze byłem cierpliwy i będę. Potrafię stac w kolejce 5 godzin, ale argumenty, ba :D

 

Oki, to dzisiaj wrzucam kolejny fragment. Bardzo dużo czasu poświęciłem nad reką. Nic mi nie wychodziło. Nie podobał mi się design. Dopiero za 10-tym razem udało mi się coś zmajstrowac. Pomyslałem, że dodam jakichs kolorów na rękach, to przecież nie może byc jednego koloru. Materiał byłby nudny. Pozmyslałem, że skorzystam z referki. Sami zobaczycie, czy to był dobry pomysł, może macie jakies uwagi.

Pozdrówka

 

P.s. A na samym na dole, umieszczę referka z którego korzystałem.

 

fragment027bt.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

OmenN2501 -

nie moge doczekac calosci. Zapowiada sie swietnie
Spoko, spoko wszystko w swoim czasie. Pokaż twoje updejty. Też się nie mogę doczekac :) Dzięki.

 

Eyescream - Dzięki

 

KatarzynaKoleta - Dzięki Kaska, prace mam jakies, ale wciąż robię stronkę domową. I tam po prostu umieszczę. Jakoś nie mogę jej skończyc, z braku czasu. :p A nie które prace są objęte lojalką. Więc firmowych prac jescze nie mogę pokazywac, skoda.

 

To już trzeci fragment, nie wiem czy go nie przejebarowałem go za bardzo. Wrzuciłem tam egzotyczną niebieską lampkę. Taki rozkoszny "wabik" :D

Są tam pewne elementy, które mnie gryzą. Nie pasują mi połyski, na samym końcu. Nie wiem jak to nazwac.

Dobra ja już padam, dwa dni ostrej charówy, idę już spac, bo łóżko mnie woła...okej okej już idę...Ssssi (To się rzadko się zdarza że idę o północy spac :D)

 

Pozdrawiam was...

 

fragment039vg.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Lolipop - ""bardzo przestrzenne.nie spodziewalem sie takiego detalu.ciekawy jestem jak bedzie w calosci wygladac.""

Dzięki, chcieliście zobaczyc w całości ? Oto on. Ogólnie wymaga jeszcze poprawek. Wkleiłem lewe ręce do prawego, troszeszkę poszedłem na łatwiznę, ale zmienię to. Będzie trochę zabawy przy tym, bo lustrzane odbicia mi nic nie pomogą. :D

 

Eyescream - ""Moim zdaniem zabardzo odstaje brzuch i klata :P .Przez ci trochę się sypią proporcje.""

Mów jak tam chcesz mi tam się podoba taki brzuszek, a może jeszcze chciałbysz żebym dorobił biust panu robotowi, co ? ;)

 

Yuki - ""super sprawa z tym dodatkiem""

Dzięki, też tak myślę. :)

 

Wrzucam pracę w całości, powiedzcie mi, czy podoba wam się ręka, chodzi mi o sam koniec. Bo kurcze, wygląda to tak jakby miał amputowaną rękę. No powiedzcie mi, że mam rację. :rolleyes: Jestem ciekaw jakie wy macie opinie na ten temat.

Pozdrawiam...

 

almostfinish7od.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to koniecznie musisz detal na twarze polozyc bo wzrok ucieka do prawej strony obrazka. Zatrzymanie uwagi widza w wybranym punkcie to bardzo trudna sprawa ale mam nadzieje ze ci sie uda. Wiecej detalu na twarz ba bedzie dobrze ;]

 

Kurna biore sie za kolorki bo widze ludzie po nominacjach niezle daja do pieca :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dzięki Omenie, dajesz mi trafne rady. Poprawie przy tych główkach. :)

Eyescream - dzięki, mowisz mi że miejscami są rozmyte, tzn gdzie, w tle? Wydaje mi się, że tak będzie najlepiej dla tła, dzięki temu daje jakąs przestrzeń.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie super. Mocna pracka. Mi tylko cos nie pasuje w relacji stwora z manekinem. Stwor jest dynamiczny i wyrazisty a manekin statyczny i martwy. Jakos nie ma miedzy nimi kontaktu poza tą rurką. Moze by otworzyc manekinowi lekko usta lub oczy, albo te oczy lekko zaswiecic...

 

W tej wersji bylo lepiej: http://img204.imageshack.us/img204/3420/piknaibestia096ee.jpg

 

Moze przez brak tla i przez widoczny zarys podbrodka, ktory sugerowal lekkie jego odchylenie i dzieki temu strach na twarzy. manekin manekinem, ale mozna by te emocje lekko zasugerowac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no co wy, ja do szóstej nad ranem pracuję, a wy śpicie :]

Yuki - Hehe, dzięki, i o oto chodzi. Rokokowe obrzydzenie ;)

 

Leander - Dzięki, bardzo słuszna uwaga. Dałem wiecej czadu na dole. Trochę się poprawiło. Usta troszeszkę otworzyłem. Tylko nie wiem czy ta krew jest oki. Może jest ona troszkę za syntetyczna.

A żeby jeszcze oczka zaświecic , nie, to nie dla mnie. :p Dziwnie by to wyglądało. Ale spoko...to takie wampiryczne myślenie. To wyśło juz z mody.

 

KatarzynaKoleta - Domo Arigato :D Poprawione. Myślę, że zdąże ...oby.

 

Eyescream - No faktycznie, nie zauważyłem tego. Czasami człowiek przestaje dostrzegac nawet najprostsze błędy. Thank...

 

Dodałem te elementy o które prosiliście, zdecydowanie punkt kluczowy przesunął się do środka. Myślę, że jest teraz oki. Wciąż mam do poprawienia prawą rękę i pare duperelek.

 

Oki obiecane fragmenciki i całościowe. Komentarze mile widziane:

 

skull2up.th.jpg

 

mouth4mg.th.jpg

 

bestiaalmostfinish6ud.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia.dziwnie to wyglada w calosci z tym detalem.troche na sile i mimo wszystko te czesci odstaja od reszty pracy.z drugiej strony piekna ma ladna suknie bestia dostaje cos na ksztalt stroju...zaczyna to wygladac jak scena w teatrze.(takim opuszczonym teatrze przyszlosci gdzie jeszcze jakis ostatni sprawny ale rozpadajacy sie robot teatralny odgrywa ostatnie akty swego istnienia w spektaklu romea i juli)..heh.no coz.sam widzisz ze uczucia mieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Finał

 

Chciałbym wszystkich serdecznie podziękowac, za wspaniałą przygodę. szczególnie tym którzy mi pomagali, wspierali, i podnosili mnie na duchu. Wiele się od was nauczyłem. Chciałem podziękowac takie osoby jak: (kolejnosc raczej nie ma znaczenia ;) ) ) OmeN2501, KatarzynaKoleta, leander, jmtm00, mario don, lolipop, yuki, vinegar, Eyescream, maronski, Leru, Frodok, ziomuś, Meetal, Marluk, Futro, Omam, Koniu, Nina, MaciekG, Baldack, Chalek, Rendlig, MasterKiełbaster, i Morbid Karbid

I wszystkich tych osób, którego chciało im się zaglądac do mojego wątku. :D Do usłyszenia w kolejnej Bitwie. Było bardzo miło :p.

 

final025dh.th.jpg

 

Ostatni updait:

final038cv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

hmm, wydaje mi sie ze te "grawerowane" czy jak je tam zwał elementy na ramionach oraz wprowadzenie niebieskiego koloru jakos nie współgra z całym obrazkiem, dlaczego? chyba dlatego ze te elementy są ostre prawie jak brzytwa natomiast reszta postaci jest lekko zblurowana, sprawia to wraznie doklejki, oraz mieszaniny stylow s-f "barokowego" i rękawów żołnieza południa czy pólnocy z okresu wojny secesyjnej, jakos bardziej mi pasowaly poprzednie wersje, coś znikneło z pracy, częsciowo straciła swoją magiczną moc, no ale ja tam sie nie znam na tym piszę tylko jak to odbieram i jakie mam wrażenia

 

ps. jak tak jeszcze spojzalem teraz na poprzednia wersje to fakt postaci "robota" przydaloby sie jakies złamanie koloru co by wyjsc z motonii lekkiej, ale tjw obecne rozwiązanie nie przypadło mi do gustu

 

pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

OmenN2501 - Tak wiem że pierwszy plan jest niezbyt szczegółowy. Nie starszyło mi czasu...To normalne...

 

Mario Don - Po części masz rację, ja zacząłem już wariowac przy tych prackach. Nie byłem w stanie ogarnąc tego wszystkiego, co miałem jeszcze poprawic, a czasu było już nie wiele, ale spoko, doceniam twój komentarz. "_"

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PIERWSZEGO POSTA, TAM WSZYSTKO WYJASNIŁEM O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI.

 

Dziękujemy za uwagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności