Jump to content
Jonasz_Real

Piekna i Bestia: "Kiss of death"

Recommended Posts

No cóż mus to mus. Zostałem zmuszony do napisania eseju. Baka ! Nie będę streszczał że parka jest połączona rurkami, i takie inne szczególiki. Napiszę krótko.

Tajemnicza Bestia nieznanego pochodzenia, która dominuje nad manekinem "jako Piękna". Przyjmuje z głębokiej konsekwencji przyjęcie wieczności i nieskończoności świata idei. Zakłada on, że świat idei w którym się on znajduje w świecie materialnym jest wieczny, nieskończony i doskonały. Bo skoro Bóg jest bezpośrednim twórcą świata materialnego, to "NIE" znaczy że świat jest zły z natury ani nazbyt niedoskonały.

Duszę, którego stara się wyssac od niej jest ona boską ideą, stworzona na wzór samego Boga. Nie jest ona ograniczona w czasie, jest nieśmiertelna, ale jest ograniczona w przestrzeni. Oferuje również możliwość bezpośredniego kontaktu ze światem idei. I to jest to, czego Bestia najbardziej pragnie.

Technika: Photoshop, Tablet

Start Bitwy: 20-01-06

Koniec Bitwy: 09-03-06

Ostateczna praca:

pieknaym2.jpg

I detale, jeśli można:D

kissofdeathdetail9qbgk7.th.jpg

URL%5D

• Like 1

Jonasz_Real -> i bardzo słuszna IMHO decyzja :) Bitwa to nie tylko nagrody i tytuły ;) to też dużo doświadczenia. powodzenia

Czesc

Narazie jest słaby design tego robota, wogóle nie wydaje mi się grozny...

Pomyślim :rolleyes:...jak by tu wykombinowac...

Pozdrawiam

Świtnie się to zapowiada z tego konceptu, na prawdę. Ja bym to widział w niebieskiej tonacji z jasnymi metalicznymi rozbłyskami, albo rozróżnienie kolorystyczne planu pierwszego i drugiego np robot w barwach niebieskich a kobieta lekko bardziej czerwona. To tylko pomysły.

Scena ma potencjał, można w nią tchnąć dużo grozy i napięcia.

Życzę powodzenia.

Siema

Jak widac ostro pracuję nad tym. Skoro miałem problemy z głową, postanowiłem poszperac w moich śmieciach stare szkice. I znalazłem ciekawy fragment postaci. Myślę, że trafiony. Na razie, co dalej ? Zobaczę.

Robota trochę przekręczę nieco w bok. I to raczej będzie orga-mecha, czyli połączony całe cielsko z kawałkiem blachy. A nie jak sądziłem wcześniej, że cały będzie wykonany z metalu.

Dzięki za komentarz ArTooRo, jakoś mało widzę tych komentarzy. Czyżby mnie nie lubią, :D. A propos kolorystyki, to narazie się wtrzymam, chciałem namalowac w takich oliwkowych kolorach, a nie w innych. Podobnie jak w filmie "Miasto zaginionych dzieci" albo "Bardzo długie zaręczyny".Polecam te filmy, naprawdę...Ale jakby co, to zastoczuję się do tych barwach ;),ewentualnie będzie deską ratunku. Póki co, dobrze się prezentuje. Tak mi się wydaje...

Pozdrawiam

Jonasz

Czesc

Zmiana troszkę klimatu, bo nie mogę się zdecydowac. Próbowałem utrzymac w rembrandowskich kolorach. Hmm...nie wiem czy jest okej. Przysły update może się katastrofalnie zmienic, bo lubię eksperymentowac. :D

Pozdrawiam Jonasz_Real

[ATTACH]29485[/ATTACH]

Czesc

Cicho tutaj jakoś, :). Nie skodzi...Pomyslałem sobie, że go przedstawię zwiszającego z góry...Może wychodzącego z kokonu...Zobaczymy, co da się zrobic.

Pozdrawiam

Jonasz_Real

piknaibestia096ee.jpg

Ojej dzięki, dzięki dziewczyny. Ale to jeszcze to nie powód do radości.

Jeszcze długa droga przedemną...

Rendllig masz świetne prace w twoim porfolio, naprawdę. Dodam do moich ulubionych. ;)

Pozdrawiam

Jonasz_Real

Guest Marioza

według mnie świetnie to juz na tym etapie wyglada, co do twarzy robota to kojarzy mi się ona z twarzami morloków z komiksu "wechikuł czasu" który całe lata świetlne temu był wydany w " alfie", a wracjac do pracki ma świetny klimat, pojechany, coś w niej jest, bardzo jestem ciekaw dalszych postępów a szczególnie finalnego obrazu

Jakis kadr wydaje mi sie taki ciasny troche, choc nie jestem pewien, moze jest ok. Wiem na pewno, ze calosc bardzo mi sie podoba, widac potencjal w tej pracy.

Ojej dzieki Jonasz_Real :)

Cieszę się, że moje prace przypadły do gustu :)

Miałam zamiar także wziąść udział w tej bitwie...

Pozdrawiam ciepło, Ren

Czesc

Śmiało bierz udział, potraktuj to jako przygodę renllig. W tej Bitwie mozesz wiele się nauczyc. Zapewniam Ci to.

W twoich pracach jest coś ciekawego, co przykuwa oczy.;)

Pozdrawiam

Jonasz_Real

Ya ne!

^_^

_/\_

Czesc

Master, może póżniej dam tego highlighta, bo narazie ustawiam kompozycję.

A oto szkice samego kokonu. Którego póżniej zastosuje. Miałem dzisiaj nudne zajęcia na Akademii, więc pomyslałem, że trochę poszkicuję.

Tylko trochę mnie martwi, że praca może byc wydłużona. :rolleyes: Albo go utnę...

Pozdrawiam

Jonasz_Real

Szkoda, że zmieniłeś pierwotną koncepcję :), ale teraz faktycznie jest w tym obrazku więcej kontrowersji... keep working :)

Czesc i dzięki za komentarze.

ArTooRo, czy to znaczy ze schodzę na bok ? No jeszcze mogę powrócic do pierwotnej koncepcji. No to zrobimy małe referendum, kto jest za zmianą, a kto przeciw. :D Głowe mogę jeszcze przerobic bardziej industrialnie, technologicznie albo w Pana Drakule, ;)

Pozdrawiam wszystkich

Jonasz_Real

A ja nie widzę żadnej kontrowersji w pracy. Obecna koncepcja bardzo mi się podoba - wizualnie, zwłaszcza manekin. Co innego mnie dręczy...

Dlaczego ten bestyj wkłada język w nieorganicznego manekina? Lubi plastik, czy coś mu się pomyliło ? ;)

Guest Marioza

Ja bym doradził żebyś jechał po swojemu czyli tak jak to widzsz, bo według mnie to co jest do tej pory idze w dobrym kierunku, oprócz wczesniejszych skojażeń z morlokami, nasunęło mi się jeszcze jedno a mianowicie z gigerem, jest coś w tej pracy takiego własnie łagodnie mówiąc kontrowersyjnego ;), przez ciasny kadr klaustrofobicznego, takie troche zło prawdziwe, co do tej " rurki" którą mechaniczna postać wsowa do ust manekina to jesli juz wszystko tłumaczyć to może robot chcę ożywic manekina, mmoże właściwie nie do konca jest robotem. moze chce sobie storzyc żywego manekina, osobiscie nie lubie wszsytkie sobie tłumaczyć lubie odbierać prace na poziomie emocji jakie one wzbudzają we mnie, i wcale praca nie musi być logiczna poukładana dokłądnie wytłumaczona tak żeby wszsysko bylo jasne, ale to znowu jest mój subiektywny punkt widzenia z którym nie każdy musi sie zgodzić.

Poza tym ciekaw jestem w jakiej rozdzielczosci tworzysz tą prackę, czy kolorystyka ulegnie jakiejś drastycznej zmianie?

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy