Skocz do zawartości

Teczka 2D:szkice aut


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...dawno aut nie rysowalem i juz mozna powiedziec ze wyszlem z wprawy:)...wiec wrzucam tutaj swoje marne wypociny...w sumie to wszytko na szybko bo to tylko poszukiwanie formy...no i jeszcze do tego sesja goni...:(..tu bede wrzucal wszytkie swoje jakies pojedyncze szkice aut zeby nie zagracac foruma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe no dla mnie szczerze to ani design ani wykonanie nie miazdzzy...musze sie wziasc za rysowanie bardziej ...bo ostatnio idzie mi gorzej niz kiedys...no a te pracki to w sumie maja wiele niedociagniec...:)..zreszta wkoncu to szybkie szkice wiec moga:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki panowie:p...no co do tych brzydkich to poki co sa wszystkie brzydkie wiec nie wiem o co chodzi:D...a co do owalow na 2...to wogole pierwsze 3 szkice sa masakrycznnie zje*....wiec szkoda mowic ...za to do 4 sie przylozylem troche:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie - coraz lepiej ci ida te samochody. Moze sprobuj troche inne ustawienia horyzontu - nie tylko na wysokosci samochodu ale moze cos wyzej - a'la izometria. No i czekam na kolorki - na tablecie to zrobione na czysto by zajebiscie wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle full wypas...to swiatełko to nie zachwyca ale samochodziki są fajne. Żeczywiście kompozycja staje sie nieco nudnna...ale przekręcony horyzont fajnie wygląda...osobiście myśle że samochody z wysokiego horyzontu nie wygladają najlepiej wiec nie bede sie czepiał...podoba mi sie jeszcze to stylowe zakończenie przy podwoziu:] Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie wyszly ale co tam kolejne testy perspektywy:)...co do tego widzenia od gory np...to porobie kilka szkicow...ale z czasem..ten dzial jest zalozony wlasnie dla tykich szybkich szkicow...:)...no i jeszcze do tego co golum napisales-auto z kazdej strony wyglada pieknie:D:D...hehe...oczywiscie zdarzaja sie wyjatki:p

ps.wiem ze do tej ciezarowki raczej ciezko wejsc...ale ponioslo mnie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...no fajnie by bylo..ale z reguly wiem ze zeby zrobic dobrze swoj koncpet w 3d trzeba go najpierw dobrze rozrysowac zeby wiedziec jak ma isc kazda plaszczyzna...oraz zrobic potem printy...a to sa tylko poki co wstepne szkice:p...w wielu miejscach niedopracowane:p..wiec raczej narazie nie da rady...ale niedlugo zamierzam zrobic jakis swoj koncepcik w 3d:d..jesli tylko doucze sie troche tego rhino a jak nie to w maxie...tak czy siak...najpierw bede go musial porzadnie rozrysowac i zrobic porzadne printy,..bo na szybko to nigdy fajnie nie wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu-thx...no jasne ze wole perspektywe tam zawsze mozna zrobic wszytko rowno a w bocznych wystarczy ze jedno kol jest o 2mm nizej i nie ma dynamizmu lin i juz jest do bani:)...tez wole reno w sumie jestem z niego nawet zadowolony bo to wkoncu jakis proejkt ciekawy pomyslowo a nie co do tej pory nudy same:)

 

Ra-dzieki...ale co do vw sie nie zgodze:D

 

Avenger-no kwestia gustu swiat sie rozwija i wedlug mnie to jest wlasnie przyszlosc motoryzacji...bo ile mozna tworzyc kopi ksztaltow np a4:)

 

Pablonardo-no jak sam napisalem nie znosze jej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra czas na dorzucenie tego nad czym ostatnio pracowalem...byl to konkurs dremel gdzie trzeba bylo zaprojektowac auto dla modelarza posiadajcego takie male zdalnie sterowane modele...auto mialo byc funckjonalne i jego glownym celem bylo oczywiscie doworzenie tych modeli na wyscigi:)...soryy za poprzestawione literki w jednej z plansz...ale corel mi cos zle eksportuje pliki a prace robilem u kumpla i nie zauwazylem bledow i juz nie moge poprawic teraz bo cos eksport cie pier***za przeproszeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności