Skocz do zawartości

Teczka 2D:szkice aut


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo mi się to wszysto podoba. Przemyślana praca, i żeczywiście musiałeś się sprężać żeby to wszystko zrobić na czas, brawa za wytrwałość:) Z pracek wedłog mnie najlepiej wyszło, tak jak już ci mówiłem to siedzonko z lampką od tyłu:D świetne jest. Powodzenia w konkusie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dremel concept...hehe masakra...jesteś wymiataczem numer 1 na POLSKIEJ SCENIE W DESIGNIE SAMOCHODOWYM.!!!

 

 

ja mam problemy z wyslaniem bo ostatnio zalalem klawiature i laptopa musialem dac do naprawy...i niewiem co z tym konkursemmm na df..przesle chyba po czasie i może jakos sie prześlizgne...mam zrobione kilka szybkich szkiców...

 

 

a jeszcze co do twoich projektów to powiedz na jakim programi pokolorowales te fotele? Photoshop? Ten który ma tylko jedno cofnięcie? ;D super pracki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel-thx...aj sprezylem sie niebywale az mam dosc rysowania na dlugo:)

agmakonts-thx...wiesz jak jest raczej testu zderzeniowego by nie przeszlo ale wodze fanatazji trzeba jakos upuscic:)

chveti-thx:)

dino-bez przesady:D...nie zapominaj o innych zdolniachach...a co do wyslania t ja wyslalem ale jeszcze nie doszlo wiec niewiadomo jak to bedzie:)....a to maznelem w aliasie sketch booku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boziu...zrób mi taki dla architekta;) ten projek jest swietny...uwielbiam szybki i tak fachowe wydłużęnie. Kiedy wchodzi do produkcji?;) szkicował bym sobie w nim:) Wypas...good job! Natomiast renault to mnie zawiódł...blee...jak na twoja klase to nie tego...daszek to mi wyglada jak kanciasty viper:] No nic...Pozdro człowieku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo widze że walczysz z wyobraźnią..;) co do smego projektu to prosze ja ciebie po pierwsze świetne kolory szczególnie ten blękitny, dobrze i odpowiednio rozplanowane wloty powietrza,ciekawy krój światel przednich, a teraz powiem ci co mi leży na sercu.. hehe

 

...mianowicie z technicznego punktu patrzenia to dalsze lusterko niepowinno byc widoczne..oczywiscie to jest moja opinia;p zaryzykuje i powiem ze projekt jest jak narazie najlepszy z dotychczasowych.) pozdropozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles nad dolna linia bocznych szyb popracowac, teraz dziwnie jest - prosta kreska mocno w gore przechylona... no nie wiem, ja osobiscie wolalbym linie pozioma, a dopiero tuz za tylnymi drzwiami niech w gore idzie. nie przejmuj sie, nie wymyslilem nigdy zadnego auta ;]

 

przod sliczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie nie znam na projektach samochodow ale podobają mi się na maxa kształty aut- jedynie nad czym bym popracowal to kolory-sa takie troche blade, dobrze byloby dodatkowo kolorami ożywic auto- no ale wielki respect! swoja droga to sam dla siebie rysujesz-taka zajafka, czy poprostu zwiazane jest to z kierunkiem studiow?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino-thx...no z punktu technicznego jest wogole nie widoczne:D...przyjzalem sie ostatnio na ulicy i wogole go nie widac....ale powiem ci ze i tak bede tak rysowal bo bez niego rysunek wyglada jakos pusto i na nieskononczony imo....wiec juz wole te male przeklamanie:p

 

avenger-hmm...to celowy zabieg zeby dodac dynamizmu i sportowosci temu koncpetowi...a do tego co mowisz tez jest rozwiazanie...ale ja wolalem tego typu ulozenie harmonicznych lini wzgledem podwozia...ale kazdy ma swoje zdanie przeciez:D...thx za opinie

 

nicponim-thx...hehe...co do kolorow to uzywam takich na jakie pozwala mi moj zasob markerow....a ze sa one drogie to niestety nie mam zbytnio mozliwosci posiadania np kazdego koloru z 5 jego odcieniami :D...a co do 2 pytania to studia mam zwiazane z projektowaniem ale nie transportu ...to jest moja pasja....ale robie ja pod katem przyszlych studiow jak skoncze te to zamierzam kontynuowac studia wlasnie zwiazane z tranportem...dlatego tak szlifuje te auta...bo zeby cos osoiagnac to trzeba miec poziom i pomysly nieustepujace nicnajlepszym np z cdnu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz wiem...niewiedzialem o co chodzi z ostatnim slowem:)...a on teraz jest chyba szefem stylistow seata...jesli mnie pamiec nie myli:)...osobiscie co do alf to mam mieszane odzucia...glownie 147 jest bomba i ostatnie modele fajne brera itp...ale te starsze jak 156 nie lubie:p....choc pracowal przy niej tez polak...ale nad jakas tam czescia grila przedniego tylko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny do kolejnego filmu spod znaku Batmana, np. w kosmosie. ;)

Ładny rysunek, ale ja bym czegoś takiego nie kupił... mimo, że np. "cycki" w Renault Multipla mi się podobały. :]

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to mi sie wlasnie w tym wszytkim podoba...jeden ekstremelany pomysl i odrazu roznice zdan....swoja droga to pokazuje dlaczego wiekszosc auta nadal jezdzi pod podobna bryle i styl...choc od dawna wiadome bylo ze rzeczy orginalne lub inne zadziej maja branie...ale czy tak bedzie?...imo nie swiat idzie w strone nowych wizji i rozwiazan nie da sie ukryc...no a dobrym przykladem tego co pisalem wyzej jest chocby ilosc nowych civic jezdzacyh po naszych ulicach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...to jest latwy program nawet bardzo latwy...tymbardziej jak nie masz skoluj sobie wersja polska i juz...jesli chodzi o malowanie rysowanie pedzle opacity itp to naprawde nie ma tam nic trudnego....a na marginesie jest to moj 1 rysunek malowany w nim wiec widzisz ze trudny nie jest:)

 

ps..co do ksiazek jest multum...glowniew empikach...polecam nawet te tansze co maja 100 str...duzo tam to bzdury i rzeczy oczywiste ktore sie powtarzaja w wielu programach ale zawsze mozna cos znalezc ciekawego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci z gory ze jesli nie masz tableta to marna praca...choc widzialem juz na tej stronce takie prace mycha ze szczke opadala wiec rozne rzeczy ludzie potrafia...a no co metody...to od ogolu do szcegolu...najpierw np ogolen zarysy barw karoserii potem dol kola itp...i w tym przyapdku potem sobie np bialym dol pociolem ...nie wiem nie umiem tego opisac jak...jak bedziesz duzo tworzyl to to wszytko przed toba napewno..tymbardziej ze chyba jestes duzo mlodczy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tato ma tablet, kiedyś próbowałem coś na nim zrobić ale ch***wo się na nim robi bo ta powierzchnia jest chropowata a ten długopis jakiś dziwnie lekki i się dziwnie trzyma :/

Tato pewnie ma tablet sprzed 400-tu lat więc się nie dziwię. Kup sobie Wacom Volito2 na początek.

 

Co do konceptu. Świetne wykonanie. Sam pojazd dla mnie dość egzotyczny. Osobiście nie należę do tych, którzy podążają za tym co się aktualnie sprzedaje. Mówiłem już wiele razy samochód musi być piękny. Tutaj są piękne elementy i jako całość też nie jest brzydki (w zasadzie to jest ładny :P) jednak z chęcią pokroiłbym go na ultrasportowego przecinaka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności