Skocz do zawartości

Etykieta


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

co o tym myslicie??

jest to etykieta wina(przod i tyl) dobrej jakosci nie z kartonu ;)

nie znam sie na etykietach ale trzeba bylo zrobic do szkoly wiec zrobilem

wsumie to jest speed corel+photoshop

wiem ze takie sobie ale taki byl moj zamiar tzw chcialem zeby nie bylo jakis wygibasow czy cos w tym stylu :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przejrzyste i funkcjonalne. ale...

Przechowywać w suchym miejscu o temp. 16C

zabrakło stopni czyli "o" z górnym indeksem pomiędzy "16" a "C"

 

ten kolorowy koleś nie jest zły ale próbowałeś przerobić go na coś na kształt grayscale albo sepiowe?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meingot, Arial, no bez przesady ;) Czczionki leżą, raz robisz bezszeryfowe, raz pisanki. Kompozycja i formatowanie leżą, jeżeli już się decydujesz na rozkład centralny to wyrównywanie do lewej nie zabardzo ma sens. Rysuneczek wogóle nie pasuje, ani kolorystycznie ani tematycznie. Ogólnie nieco nudawno i pusto, przydała by się jakaś delkatna teksturka np. zmiętego ppieru na poddruku. Generalnie moja rada jest taka: Przemyśl najpierw 10 razy co chcesz osiągnąć i pracuj ciężko nad typografią :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety z tym "o" to moj blad przeoczenie :) nie probowalem z grayscale ani sepiowe gdyz wydaje mi sie ze pasuje kolorowe :)

Vorek z tymi czcionkami to sie nie zgodze ;) bo przegladalem sobie etykiety wina i wiekszosc tak ma :D z rozkladem centralnym to tez sie w pewnym sensie nie zgodze bo lepiej (wedlug mnie) wyglada rozklad centralny wyrownanie do lewej niz centralny centralny :) rysuneczek?? jak nie pasuje tematycznie on trzyma kileiszek wina i jest w "sadzie z winogronami" :D z tym rysunkiem jesli chodzi o kolory to bnie bede sie klucil bo jednym sie podoba innym nie ;) z tym nudnawo i pusto sie zgodze choc takie bylo zalozenie (malo elementow itp) z texturka to strzal w 10 :D moze to dorobie...

jesli chodzi o rade to dzieki bede sie staral :)

RA racja racja, dzieki :D

dzieki za komentsy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee tylko 11% :P

 

Ja jestem również za central, left... central, central zespuje efekt...

Co do obrazka. Wkomponuj go lepiej dodaj jakiś cien lub coś tego typu. Poza tym dlaczego butelka jest tego samego koloru co etykieta? o.O (wiem, wiem czepiam sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie jest zle, dla mnie mozesz zrobic jeszcze vodke i pare ininych dobrych rzeczy,

 

zgadzam sie z Vorek'iem / vorkiem? :) [ sory, nie wiem jak odmienic ;p ]

ze czicionki leza, ale zgadzam sie takoz z nielotem, ze bardzo pdobnie jest na etykietach wiekszosci win :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

a mi sie wydaje ze na froncie powinno byc centralnie, centralnie, a z tylu tak jak jest. Ogolnie spoko, Vorek dobrze gada w sprawie tekstury, zmiety papier w poddruku moglby nadac jej troche charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek wyglada na troche sztucznie wstawiony, chyba jest za maly przede wszystkim

zgodze sie z vorkiem ze powinienes zmienic czcionki, moze ogranicz sie do dwoch, zostaw np te ozdobna, a reszte zrob jedna (albo z szeryfami albo bez)

co do fakturki to jesli juz bedziesz ja robil to zamiast papieru, dalbym moze pionowe linnie jakies delikatne, chyuba bedzie "szlachetniejsze" :] a w koncu to etykietka na wino

 

@ vorek: nierozumien "arial bez przesady" ? czemu ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekG - Arial poprostu się nie nadaje do takich rzeczy, może jeszcze na tył ujdzie jak będzie bardzo drobny ;) Ale napewno nie na front :)

 

Nielot - rysuneczek nie pasuje bo to nic nie zmienia że on trzyma kieliszek. Widać że etykieta jest stylizowana na "szlachecką" kolorystyka, zdobienia, pisanki...a ten pan na szlachcica mi nie wygląda :) A nawet jak to przynajmniej kolorek mógłby być bardzie zgodny z resztą etykiety (może monochromatyczny ? )

 

Ok już nie zrzędzę, pracuj dalej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_o ile odpowiedzi

dzieki za wszystkie komentsy

teraz to powiem szczerze ze z tym arialem to rzeczywiscie przesadzilem brzydko wyglada :)

z tym tlem to tez racja :D takie mdle i nieciekawe :)

i teraz mnie vorek zagial z tym rysunkiem ma racje ze nie pasuje :(

ogolnie wiem ze jest masa rzeczy w nich do poprawy ale trudno sie mowi

ogolnie rzecz mowiac wszyscy macie racja ... do tla czcionek obrazka itp :)

jeszcze raz dzieki za komentsy

aha vorek zrzędź dalej :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności